2737
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847063 بازدید | 43008 پست

از همه دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم، تا اینجا بهترین تصمیم خریدن ملک کلنگی قابل سکونت و تبدیل یه بخشی از پول به دلار و طلا بوده، و راه اندازی کار و کسب کوچک خودم، اینجوری از مستاجری هم خلاص میشم، خدا همه مستاجرها رو صاحبخونه کنه🙏🙏🙏

برام دعا کنید یه ملک خوب گیر بیارم🙄 

از شنبه میرم تو بنگاه ها و پیگیری میکنم، پوله ان شاءالله تا آخر ماه دستم میرسه، اگه مشکلی پیش نیاد😰

ولی هنوز هم منتظر پیشنهادات جدید هستم، اگر راهی بهتر میشناسید مشتاقانه منتظر شنیدن هستم😍😍😍😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم نتیجه پس انداز من،،،

آقا وظیفم میدونه که پس انداز کنم،،،

میخوام لباس عید بخرم چندر غاز پول داده میگه بقیه رو پس انداز کن،،

اصلا تقصیر منه اینقدر باهاش روراستم،،،

آخه بابام اصلا اینجوری نبود،،،شوهر من اینجوری از آب در اومد😔

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
دارم برای همین قضیه با مشاور صحبت میکنم، ما قبلا خونه ای داشتیم که تقریبا نود درصد آورده من و ده درص ...

به نظره من هم یه خونه خوب تو یه جای مناسب بگیر یه مقدارشم طلا و دلار بگیر ولی اصلا خونه تو پایین شهر نگیر چون اولا رشد به اون صورت نداره دوما یه زمانی خودتون بخواین بمونین ارزش نداره منطقه پایین شهر باشین در حالی که الان میتونین جای خوب خونه بخرین

برای کسایی که پولشون نمیرسه اشکال نداره از منطقه پایین شهر خونه بگیرن و بعدها جاهای خوب بگیرن ولی شما که میتونین بگیرین همون جای خوب یا متوسط روبه بالا بگیرین

منم از خمین مس ترسم می ترسم خرج نکردن و پس انداز کردن عادتش بشه 

آخرماه میرم ربع سکه میگیرم واسه بچم،،،واسه خودم هم لباس میگیدم منم سکه پارسیان و سکه گرمی رو تو برنام میذارم،،

مقصر خودم بودم،،خودم هم درستش میکنم😠

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بچه ها  به نظرتون سایت ساعتچی طلاهاش قیمتاشون مناسبه یا گرونه؟  https://saatchico.com/W ...

چ جور سایتیه؟؟؟فاکتورم میدن؟؟

من یبار یه تیکه کوچیک از دیجی کالا خریدم تو ارزونی تو.گرونی قروختم باز ضرر کردم از بس مالیات و اجرت ساخت روش کشیده بودن!

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
2738
این هم بگم که خانواده من تقریبا هفت هشت سال پیش هم یه کمک خیلی کوچک به ما کرده بودن که چون اون موقع ...

بنظر من با سیصد میلیون یه آپارتمان صد متری جای خوب بخر بنام خودت و زندگی کن توش

هفتاد میلیون پول رهن این خونه هم باهاش همون کاری که دوست داری راه بنداز

اجاره ای که هر ماه میدادین هم پس انداز کن واسه خودت

البته پول رهن و اجاره رو باید شوهرت موافقت کنه

که اگر نکرد.خونه رو بخر بده رهن و اجاره وبا پولش

یه تولیدی بزن

از همه دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم، تا اینجا بهترین تصمیم خریدن ملک کلنگی قابل سکونت و تبدیل یه ...

من اگه جای شما بودم از فردا میرفتم هممممه مناطق شهرمون،وقت میذاشتم هر روز یه منطقه شهر،حتی قسمتهای پایین، تو بنگاهها میگشتم( البته با یه اقا برو که رو حرفت حساب کنن و موردای خاصشونم بهت بگن)، همه مناطق رو بگرد ۳۷۰ تقریبا داری،۴۰ برای کار جدیدت، میمونه ۳۳۰،

بگرد بگو بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هر چی خونه هست بهت نشون بدن( شاید یه مورد عالی بود که مثلا ۳۵۰ باشه و کاملا نزدیک به ایده الت،اونموقه خب مثلا یه وام ۲۰،۳۰ تومنی میگیری میزاری روش از کسب و کارت قسطشو میدی، خیلی به پولت خودتو محدود نکن، وقتی یه مبلغ کوچولو کم داشته باشی خود بخود جور میشه،ما خونه ای که خریدیم تقریبا ۵۰ کم داشتیم،خورد خورد از اینور انور جور شد،هر چند حسابی زیر قرض رفتیم ولی خب خونه رو ادم یبار میخره،می ارزه یبار حسابی براش انرژی بزاری)

نکته ای که گفتم راجب گشتن تو تمام نقاط شهر از این بابت هست که کامل دستت میاد شرایط،رو و با دید باز تصمیم میگیری.

اخه ما الان تو یه منطقه نسبتا خوب شهر مستاجریم،من گیر داده بودم که فقط همین منطقه ر ومیخوام. همین منطقه خونه پیدا کرده بودیم و کم کم داشتیم برای خرید قطعیش میکردیم، همسرم گفت یکم وقت بزارم بقیه شهرم بگردم، تقریبا تمام مناطق خوب شهر رو گشت، بعد دید یه منطقه که نسبتا شبیه منطقه خودمون هست از لحاظ ارزش، منتها شرایط رشدش خیلییییی بیشتر از منطقه ماست،قیمت خونه هاش همین رنج منطقه ماست، این شد که اونجا خریدیم، در واقع نسبت به پولمون میشه گفت تقریبا بهترین خرید رو داشتیم،از این بابت میگم همممه شهر رو بگرد حتی اونجاهایی که فک میکنی پولت نمیرسه هم بگرد،شاید یه کیس خوب اونجا بود.

در کل من جای شما باشم میگردم با تمام پولم( به جز بخشی که برای کسب و کار هست) بهترین جای ممکن برای نشستن خودم میخرم

چ جور سایتیه؟؟؟فاکتورم میدن؟؟ من یبار یه تیکه کوچیک از دیجی کالا خریدم تو ارزونی تو.گرونی قروختم با ...

عزیز جان من تا حالا از سایتش خرید نکردم ولی نوشته فاکتور رسمی میدن و جزئیات قیمت رو هم نوشته یعنی نوشته قیمت یک گرم طلا به قیمت روز + اجرت + مالیات به ازای یک گرم 

(یک طلا رو انتخاب کن کامل شرایطش رو بخون)

آویز ساعت طلا با طرح انار از کالکشن یلدا

گروه بندی: آویز ساعت بدون نگین

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار + فاکتور رسمی

وزن:

0.73 گرم

قیمت برای شما: 

298,000 تومان

(جزییات قیمت)

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
بچه ها  به نظرتون سایت ساعتچی طلاهاش قیمتاشون مناسبه یا گرونه؟  https://saatchico.com/W ...

یه گردنبند دیدم الان تو سایت نگینم نداره 7.13گرمه زده2.800یعنی گرمی چهارصد حساب کرده خیلی کارمزدش بالاست.الان اگه طلا به فرض 315هم باشه 85هزار اجرت داره

2706