2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847112 بازدید | 43008 پست

سلام به همه دوستان 

انشالله روزیتون زیاد وجیب ها تون پرپول باشه البته قبل از هرچیزی براتون سلامتی آرزو میکنم🙏🙏🙏

دوستان چیکار میکنید با این گرونی های اخیر ما که تا تونستین فقط مای بی بی خریدیم 😊😊

راستی دوستان من فردا بستری میشم برای سزارین دعا کنید سالم بریم و برگردیم خیلی استرس دارم بخاطر کرونا ...

دوستون دارم اگه برنگشتیم حلال کنید مخصوصا ساغرجان🌹🌷

با تاپیکت تونستم پس انداز کنم وخیلی چیزا یاد گرفتم ممنون  

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
سلام به همه دوستان  انشالله روزیتون زیاد وجیب ها تون پرپول باشه البته قبل از هرچیزی براتون سلا ...

ان شاءالله به سلامتی فرزندتون رو بغل کنید.فکر بد نکنید استرس نداشته باشین.خداوند پشت و پناهتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان 

شوهرم میگه ماهی ۱ونیم میدم براخرج خونه 

۳نفریم دخترم دوسالشه 

برنج وگوشت قرمز بامن نیس وپوشک دخترم 

بنطرتون کمه چطوریاس حالا میرسونم یعنی بعد پیشنهاد صرفه جویی توهزینه غذاها داریدمثلا چیاخودم درس کنم بصرفس؟؟

ممنون ازنطرتون🥰

سلام دوستان  شوهرم میگه ماهی ۱ونیم میدم براخرج خونه  ۳نفریم دخترم دوسالشه  برنج وگ ...

تعداد نفرات ماهم مثل شماست و در روز یه وعده غذا میخوریم و شبا معمولا سبک

تا یکی دو ماه پیش که همه چیز نجومی نرفته بود بالا خرج ماهیانمون ۲۵۰۰ میشد که شامل پوشک و گوشت و همه چیز بود. ولی دیگه از وقتی که خرمارو گرفتم ۳۰ و هفته بعدش همون رو گرفتم ۵۰، دیگه خرجامونو نمینویسم چون خیلی بهم استرس وارد میشه. اصلا بورس رو نگاه میکنم، قیمت دلار و طلارو چک میکنم یا میرم خرید قیمت اینهفته رو با هفته پیش مقایسه میکنم روانم بهم میریزه. تصمیم گرفتم دیگه کمتر زوم کنم روی قیمتا تا ببینیم آینده ایران قشنگمون چی رقم میخوره😢

❤زندگی 
2728
تعداد نفرات ماهم مثل شماست و در روز یه وعده غذا میخوریم و شبا معمولا سبک تا یکی دو ماه پیش که همه چ ...

اره واقعا قبول دارم باقیمت طلا ودلارسرم سفیدشدواسترس کشتم منم تاالان ننوشتم هیچ باید خیلی چیزاخودکارحذف شن اززندگیمون خواهر😭😭

سلام به همه دوستان  انشالله روزیتون زیاد وجیب ها تون پرپول باشه البته قبل از هرچیزی براتون سلا ...

عزیزم ان شالله سالم بدنیا بیاد نی نیت

ولی... 

ولی ازین طرف داری میگی تا تونستی پوشک خریدی و دپو کردی، ازونطرف حلالیت میطلبی... 

کاش ما که میدونیم فردامون معلوم نیست چی بشه حداقل تو خرید این کالاهای حیاتی حریص نباشیم

2738

سلام دوست عزیز، انشاله به سلامتی و دل خوشی کوچولوت رو بغل کنی

در راستای نظر دوست مون دلیوان عرض میکنم ، ایکاش این حرف رو نمیزدی، این بنده خدا بعد از به دنیا اومدن کوچولوش حد اقل تا دو سه ماه توی این وضعیت لعنتی کرونا نمیتونه بره بیرون، اتفاقا کار بسیار درستی انجام دادن، اون که میخواست ماه دیگه پوشک رو دو برابر بخره الان باز با قیمت پایین تر خریده، به کار دوست عزیز مون نمیگن دپوی غلط ، میگن مدیریت در هزینه ها 

حالا نهایت ۲۰ تا بسته پوشک خریده باشه، خب قطعا توی سه ماه همش تموم میشه، 

حلالیت هم که گفتن شخصیت بالاشون رو نشون دادن که الهی به سلامت برگردن و ما هم در کنارشون خوشحال باشیم

واسه اینکه از بحث هم خارج نشیم بگم که چالش خرج نکردن رو با موفقیت پشت سر گذاشتم ، نزدیک بود وسوسه شم یه خرید مزخرف اینترنتی کنم که غلبه کردم و سفارش ندادم، به خاطر همین ۲۰ تومن به خودم جایزه دادم و واریز کردم حساب مخفی😎😄

عزیزم خدا پشت و پناهت ان شالله بسلامت بچت رو بغل بگیری و بیاین خونتون 

التماس دعا

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام دوستان  شوهرم میگه ماهی ۱ونیم میدم براخرج خونه  ۳نفریم دخترم دوسالشه  برنج وگ ...

عزیزم با این گرونی اصلا تو گردن نگیر خرج خونه رو 

واقعا سرسام آوره آدم میخواد سر به بیابون بذاره

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

سلام به نظرتون تو خونه چه کاری انجام بدم که درآمد داشته باشم؟

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
2706