2737
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2849682 بازدید | 43008 پست

سلام بچه ها.

اومدم گزارش قلک تولدامو بدم😍😍.

۳۰ تومن تو کارتم مونده، انشالله چند روز دیگه حقوقمو میریزن و این ۳۰ میره تو قلک، ۵۰ عید غدیر همسرم بهم کادو داد اونم میره قلک،

من با سرویس میرم سرکار ، خرید خونه با همسرمه . واسه همین اصلا پول کاغذی دستم نمیاد که بندازم قلک، باید اینطوری پول جم کنم بندازم توش.  ( هدف قلکمم تولد پسرم و همسرم که اذر و دی هست میباشد، میخوام با این واسشون کادو تولد بخرم😍😁).

و اما اهداف مالی من تا اخر امسال:

۱.فروردین همه دندونامو درست کردم فقط یکیش عصب کشی میخواست که دکترم گفت حیفه خالیش کنم فعلا برات پرش میکنم اگه بعدا دیدی اذیت میکنه بیا عصب کشی کنم، که الان گاها درد میگیره و باید برم واسه عصب کشی.

۲. انشالله چند روز دیگه میریم خونه جدید، احتمالا یسری وسایل بخواد، تلاش میکنم تا عید وسایلی که لازم داره رو بخرم.

۳. اقدام برای نی نی جدید که چکاپ و ازمایش پاپ اسمیر میخواد.

۴. اگه بتونم یه طلای ریز هم این وسطا میخرم نشد هم خداروشکر میکنم😊😁

سلام خوشگلا😍😘خب اول اینکه من هزار تومن هم پس انداز مخفی ندارم(شوهرم دوس داره داشته باشم اوایل ازدو ...

تبسم عزیز سعی کنید تو این ماه اخر زایمان به چیزای مثبت فکر کنی تو کامنتت همش استرسه من پیامات رو که میخونم میگم خدایا شکرت که دست همسرش پر هستش و با توجه به درایتی که از خودت دیدم شاید بدهی و قسطا عقب و جلو بشه ولی بهترین عملکرد رو خواهی داشت.

در مورد اهداف خودم که کماکان همون اهدافی که برای 98 در نظر گرفتم رو پیگیرم ولی خیلی کند جلو میره 

در مورد پس انداز مخفی هم باید بگم چون کل پولی که جمع شده بابت تعمیر منزل و خرید وسایل خواهد رفت و عملا هیچی دیگه برامون نمیمونه و به احتمال زیاد شاید تا خر سال مجبور باشیم هر چی درمیاریم رو بزاریم برای کار خونه و من استرس داشتم چون بدون پول نقد ارامش ندارم دوتا وام سبک برداشتم و به همسرم فعلا که نگفتم و اونو جز پسانداز مخفی گزاشتم البته به خودم مطمئن نیستم تا کی و کجا لو ندم خودم رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین؛ عجب کدبانوهای اقتصاددانی... همه پس اندازای مخفی بالای ده میلیون...👏👏👏 شایدم شرایطتون مت ...

عزیزم من خودم ترجمه میکنم و اصلا همسرم نمیپرسه پولاشو چیکارمیکنی😊خودشم ک کارتش دستمه ازونم پس انداز میکنم هرچی بمونه ۱۰۰ ۲۰۰ حالا هرقدر

سلام خوشگلا😍😘خب اول اینکه من هزار تومن هم پس انداز مخفی ندارم(شوهرم دوس داره داشته باشم اوایل ازدو ...

عزیزم مهم اون خونهه هست ک شما با درایت وذکاوتت خریدی،یک مدت بزار همینجوری پیش بره تازایمان کنی،گلابی رو هم بخور کیف کن ک دخترتو خوشگل میکنه😍😍😍

2728

من تو اکثر کامنت هاتون دیدم ک همه یکی از هدفاتون دندوناتونه

خب ازین بعد بهداشت دهانمونو روبیشتررعایت کنیم ک باقی واونایی ک درست نیکنیم سالم بمونه

واینکه از حالا مراقب دندون بچه  هامون باشیم🙂

عزیزم مهم اون خونهه هست ک شما با درایت وذکاوتت خریدی،یک مدت بزار همینجوری پیش بره تازایمان کنی،گلابی ...

ممنون دوستم از انرژی😍😘😘آره وقتی به خونه فکر می‌کنم ارومتر میشم،،اما این روزا اینقد بدنمم درد میکنه رو اعصابم تاثیر گذاشته😫

مخصوصا بچه اولم و دیر به دنیا آوردم الان استرس دارم نکنه این یکیم دیر به دنیا بیاد واسه مدرسه دخترم اذیت بشم،،،خلاصه الکی خودم وبرقیه رو اذیت میکنم

سلام خانومای گل

من پس انداز مخفیم سه ملیون تومن هست.

واهدافم 

پاس کردن وام مضاربه بیست وچهارملیونی در ابان ماه

ایشالا اگه قرعه پنج تومنی واسم دراد یه النگوی چهاتومنی دارم که شکسته اونم میزارم روپول ویه تک پوش بخرم

میخواستم برم کلاس خیاطی که وضعیت مالی خوب نیست وتوی شهرماهم هوایکم بعدخیلی سرد میشه با بچه کوچیک فکر نکنم بتونم وموند واسه 99.

پسانداز مخفی روایشالا بتونم به پنج تومن برسونم.

پرکردن قلک لباسها تاعید که البته کم مونده پرشه چون بچه هامم کمک میکنن واسه پر شدنش😂😂

سلام دوستان

من پس انداز ده تومن  دارم که باحقوق این ماه 15 تومنی میشه که خب مخفی نیستو همسرم میدونه  ولی 6500 دلار دارم که 3000 تاشو مخفی خریدم و گذاشتم کلا پیش مامانم اونم هر روز میگه بیا ببر اینا رو رد کن بره ارزون شده ضرر میکنی   

غیر از اون همه حسابای منو همسرم باهم کاملا شفافه مثلا دیروز حقوق همسرو ریخته بود اول که رسید خونه فیش حقوقشو داد بهم 

اهداف امسال من

1-عوض کردن ماشین خودم یا همسرم واسه من پرایده و همسر 206 داره من ترجیح  میدم واسه اونو بدیم هر چی تونستیم بذاریم روش یه ساندور بگیریم که ایشون مخالفت میکنه و میگه ماشین من تو اولیت تغییر دادانه

2-هرچی بتونم طلا بگیرم

3-یه سفر خوب بریم

4- هدف بعدی که تقریبا معجزه میخواد اینکه یه خونه بزرگتر بخریم امسال شاید نشه ولی برای سال بعد میشه هدف شماره 1

5-الان نه ولی برای اواخر سال باید با مدیرم صحبت کنم برای اضافه کردن حقوقم .امسال هر کی از شرکت ما رفته کاراشو دادن به من

اینم بگم که مرداد ماه بسیار بسیار پر خرج بود برای ما یه سفر رفتیم جلفا که کلی خریدکردیم به علاوه هزینه سرویس ماشین همسرم و بیمه و تعمیر کولر.ووو 

گویا مرداد برای اکثر دوستان ماه پرخرجی بوده

امیدوارم همه به اهدافشون برسن و مطمن باشین با تلاش و صبر حتما میشه 

2740
ممنون دوستم از انرژی😍😘😘آره وقتی به خونه فکر می‌کنم ارومتر میشم،،اما این روزا اینقد بدنمم درد میکن ...

عزیزم

منم بگم ک خودم کارمندم و در کنارش تو خونه تدریس خصوصی دارم و همسرم اصلا کار ب درآمدم نداره ک چقدره و کجا خرج میشه و حقوق خودش رو هم مستقیم میریزه ب کارتم و خرید خونه چ سوپری و چ تره بار رو با هم میریم

اینا باعث میشه بتونم پس انداز کنم

پس 

شرایط همه با هم یکی نیس

ب خودت استرس نده شما از بهترین مدیر های خونه تو این تاپیکی 

از اول تا اینجا ک خوندم

عزیزم مهم اینکه حال دلت خوب باشه

معذرت از دوستان اگه پستم غیر مرتبطت بود

برای سلامتی پسر ۸ ساله ام که براش تشخیص لوسمی دادن یک صلوات بفرستید.اگر مایل هستید😔

من کلا ۵۰۰ تومن دارم که ۱۵ ماه باید ۳۰۰ بریزم برای قسط وامم 

من اصلا عادت ندارم کم پول دستم باشه الان خیلی اذیتم با این وضع

مامانم بهم گفته کم آوردی بهت میدم اما برای ماشین ازش گرفتم روم نمیشه بهش بگم 

به سرم میزنه زنجیرم رو بفروشم که پول تو دست و بالم باشه بعدا دوباره یه زنجیر دیگه میخرم

🥰😍😍😉🙃
ممنون دوستم از انرژی😍😘😘آره وقتی به خونه فکر می‌کنم ارومتر میشم،،اما این روزا اینقد بدنمم درد میکن ...

اصلا نگران نباش دخترتون امسال میره پیش،کلاس اولی ک نیس هیچ مشکلی پیش نمیاد

اینکارو نکن،طلا هرگز برای ایتکه پول داشته باشی نفروش

قبلا هم یه بار ۳۰ گرم طلامو به قیمت گرمی ۳۰۰ فروختم با اینکه به پولش احتیاج نداشتم شما همون موقع گفتی اشتباه کردی من بعدا فهمیدم اشتباه کردم 

پس یه تومن از مامانم قرض میگیرم تا موعد سپردم شد بهش پس بدم 

مرسی از راهنماییت عزیزم 

🥰😍😍😉🙃
آفرین؛ عجب کدبانوهای اقتصاددانی... همه پس اندازای مخفی بالای ده میلیون...👏👏👏 شایدم شرایطتون مت ...

عزیزم مطمئنا شرایط ها متفاوته. مخصوصا خانوم های شاغل خیلی بیشتر میتونن پس انداز کنن.

ناراحت نباش منم مثل خودتم ۳تومن بیشتر پس انداز ندارم😅.

معمولا ما خانومای خانه دار خیلی ریز ریز میتونیم پس انداز کنیم.

البته نمیدونم شما شاغلی یا خانه دار?

2706