2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847050 بازدید | 43008 پست
سلام عزیزم یعنی ۴ میلیون بدی خیاطی یاد بگیری واسه خودت ؟؟؟؟؟؟؟😳😳😳 معلومه که نمیصرفه ، من هشت سال ...

خب میترسم از خیاطی واسه مشتری.اومد وخراب شد.جرأت ریسکو ندارم.

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
بیخود....دهن اینا رو هرکاری هم بکنی نمیتونی ببندی پس گوشاتو بگیر ...تو هم بعد اطن برای خودش هیچی نگی ...

آخه عیدی که گذشت همین کار و کردم دیگه دقیقا نفری ده تومن دادم به دو تا بچش یعنی همون بیست تومن و برگردوندم که شر شد واسم 😂😂😂

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها ی چیز دیگم میخوام باهاتون مشورت کنم

اونم اینه که من ۶ سال پیش که عقد شدیم برادرم ۵۰ داد بهم کادو بعد مادیگه جشن نگرفتیم اومدیم سرزندگیمون و اونام پاگشام نکردن هیچوقت

بعدکه داشتم میرفتم ۲۰۰ داد بهم مثلا کادوی ازدواج

حالا اینا مال۶ سال پیشه توهمون سال خواهرکوچکترمم ازدواج کرد اینا هم پاگشاش کردن هم ۵۰۰ کادوی ازدواج دادن

الان دخترش عقد کرده من سرعقد ۲۰۰ دادم اگه پاگشا بیاد خونمون که میخواد بیاد بنظرتون چقدر بدم خودم میگم۵۰ بدم چون بعدم جشن عروسی هم دارن دیگه

یا ی سکه پارسیان تو همین رنج بدم زشته؟

هر وقتم برا دخترم کادویی داده منم برا بچه هاش جبران کردم

اما این خیلی رومخمه

چون خیلی فرق گذاشتن بین ما الان با همون خواهرم قهرن ومن فقط تو مراسماشون شرکت میکنم😐

نظرتون چیه؟وضعمونم جوری نیس بریز وبپاش کنم دوسم ندارم اونجوری خیلیم زورم میاد😁

حالا بگین چه کنم من؟

2731
خب میترسم از خیاطی واسه مشتری.اومد وخراب شد.جرأت ریسکو ندارم.

عزیزم منم مث تو بودم ولی اول چند تا لباس واسه خودم دوختم و چندتا واسه مامانم ، بعد که یکم دستم راه افتاد گفتم پارچه بیارین ولی پارچه گرون نه بعد واسشون دوختم بدون دستمزد ، دیگه استاد شدم 😁😁😁

بعدش دیگه هفت ساله مدام خیاطی میکنم ، خداروشکررر مشتری هم دارم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
بچه ها ی چیز دیگم میخوام باهاتون مشورت کنم اونم اینه که من ۶ سال پیش که عقد شدیم برادرم ۵۰ داد بهم ...

بنظر من همون ۵۰ تومن یا یه پارسیان ۵۰ تومنی بده حالا که میخوای بدی ...

من با هرکی مث خودش رفتار میکنم فرقی هم نداره کی باشه 😁😁😁

2738
بیخود....دهن اینا رو هرکاری هم بکنی نمیتونی ببندی پس گوشاتو بگیر ...تو هم بعد اطن برای خودش هیچی نگی ...

وای حرف دل من رو زدی😁😁

منم اکثر مواقع گوشام رو میگیرم و کار خودمو میکنم و چون به خودم نمیگیرم بیشتر حالشون گرفته میشه.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

خریدایی که هفته گذشته انجام دادم

شامپو گارنیه ۱۸

کرم روز اکتیپور ۱۵۰

تیشرت ۴۰

پنکک و سایه ابرو و گل سر و کلیپس کوچلو ۱۰۰

خرید فروشگاهی و بستنی ۲۰

رفت و آمد ۶

اصلاح ابرو ۵

خدا به خیر کنه

هنوز کلی خرید دارم😱😱😱

و مقدار کمی از پول تو جیبیم مونده😰

این ماه پس انداز تعطیل😭😭😭

ولی مهر باز شروع میکنم

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
برادرزاده م خودش میگه میخوام بیام خونتون

خودش بگه، حتما به خاطر اینکه می خواد جلو فامیل شوهرش و شوهرش بگه من فامیل دارم شما هم بپیچونش تا ادب بشن چیزی که بد هست و دل میشکونه برا همه بد هست والا

خودش بگه، حتما به خاطر اینکه می خواد جلو فامیل شوهرش و شوهرش بگه من فامیل دارم شما هم بپیچونش تا ادب ...

از دی ماه که عقدکردن من تا حالا هی خودمو زدم به اون راه که دعوت نکنم باورکن

حالا میگه با مامان باباش میان خونمون که باهم بریم بانه دنبال جهازش

تا خدا چی بخواد😁

ساغر دعوام نکنیا الان نگی چرا دعوتیاتونو میگین وفلان

سلام خانوما من برا کالسکه دخترم قلک گذاشتم الان ۲۵۰ داره  ۳۰۰ یارانه ها هست  ۴۰۰ قراره ...

سلام عزیزم کدوم شهر هستی؟

کالکسه هواپیمایی بخر سبک و کم حجم مارک های مختلفی دارن و خیلی خوبن 

یه پیج هست من حضوری رفتم خریدم قیمتش نسبت ب جاهای دیگه خیلی ارزونتر بود 

کالسکه هواپیمایی از ۶۰۰ داشت تا برو بالا 

کم حجم هم بودن 

نینی سیتی شیراز رو سرچ کن میاد بالا 

اگرم ک دسترسی داری ب شیراز روبرو درب بازار بزرگ روح الله هست فروشگاهش

من ماه قبل کالسکه هواپیمایی ازشون خریدم با اینکه کالسکه مبله هم داشتم ولی چون تو سفر هستم همیشه مبله حجیم بود و سنگین 

الان ک خریدم راحت شدم

2706