2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847649 بازدید | 43008 پست
از نظر مخارج نه زیاد.اما از بقیه جهات بسیار زیاد😳

مثلا چی ساغر جون؟   حقیقتش اینقد که بقیه میگن بچه بیارین دیگه هیچیتون دست خودتون نیست نمیتونین مثل قبل زندگی کنین مخارج کمرشکنه اینا آدم میترسه .اما اینجا بچه ها میگن اینطور نیست اگه نظری داری که بهم کمک کنه خوشحال میشم باهام در میون بذاری  

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
خوش اومدی عزیزم خوشحال میشیم از روش های قناعت و پس اندازت استفاده کنیم🤗

اصولا ما اول پول پول خرج و مخارج رو میزاریم کنار بعد هر چی موند پس انداز میکنیم.

من برعکس این عمل میکنم .

یعنی اول پول پس انداز رو میزارم کنار بعد هر چی موندخرج و مخارج رو با اون انجام میدم

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون من تازه دیدم تاپیک رو.اتفاقا خوبه.همدیگه رو راهنمایی کنیم.منم تازه قلک باز کردم.اقام پول داد انداختم توش.الان رفته سرکار.من فقد یارانه رو دارم.دونفریم.دیشب حقوق رو دادن.قرض وام هاکلا نزدیک ۱۸۰۰شد.ولی هنوز بهم نگفته چیزی ک توخونه لازم نداری.یاخودتم پول چیزی لازم نداری.۵روزه سرکاره.میگم شاید بگه.وهرچی پرداخت میکنیم من اینجا مینویسم.

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2731
اصولا ما اول پول پول خرج و مخارج رو میزاریم کنار بعد هر چی موند پس انداز میکنیم. من برعکس این عمل م ...

چقد خوب من خیلی دوسدارم پس اندازم کنم.ولی این اقامون مدیریت رو دست من نمیده.رئیس رئیس الکی میزنه.خودش مخاد همکاره باشه.منم درجریان میزاره

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2740
چقد خوب من خیلی دوسدارم پس اندازم کنم.ولی این اقامون مدیریت رو دست من نمیده.رئیس رئیس الکی میزنه.خود ...

اولین بار اومدم ب شوهرم گفتم ترو خدا ی جا قسط خونگی میزارن مام عضو بشیم ماهی صد هزار تومن هست.شوهرم باجدیت تماااااام برگشت گفت خودت و مسغره نکن من ماهی صد تومن داشتم حال و روزم این بود.اون موقع درآمدمون 500.600 هزار بود.ک بیشتر صرف پوشک  و شیر سویای پسرم و هزینه ی دوا و دکترش بود.گفتم بهش من از خونه میزنم بچه ک شیر میخوره مام ک برنج و با نون میخوریم ی کاریش میکنیم دیگههههه.دو سه روز طول کشید اوکی بده .از همون روز تا خود امروز هی قصد خونگی رو زیاد کردم.الانم شوهرم ازم میپرسه قصد جای خوب سراغ داری  

الان یک و نیم قصد خونگی داریم.

مردا مث بچه هان هر کدومشون با ی زبونی نرم میشن.زبونشو پیدا کن عزیرم.

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد
مثلا چی ساغر جون؟   حقیقتش اینقد که بقیه میگن بچه بیارین دیگه هیچیتون دست خودتون نیست نمیتونین ...

نه عزیزم.از لحاظ اقتصادی که من به هیچ وجه نظرم این نیس.بلکه به نظر منم روزیشو با خودش میاره.منتها این به معنی این نیس که تلاش ما برای درآوردن پول،مث قبلن باید باشه.قطعن نیاز به تلاش و درآمد بیشتری هست.اما خب از تو حرکت از خدا برکت...روزیشو خودش میده

اما از نظر اینکه کلی از آزادی های دو نفره ازتون سلب میشه و کلی مسئولیت بهتون اضافه میشه،عرض کردم 😓

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بنظرمن بچه روزی شو میاره.ما بعد از به دنیا اومدن پسرم هم من هم همسرم ارتقا شغلی گرفتیم.وگاهی از جاهایی پول میاد که فکرشو نمیکنم. 

ولی بدبختانه اختلافمون بیشتر شده .شوهرم رو بچه خیلی حساسه و توقع داره چه تو خونه چه تو بیرون همش پسرم بغلم باشه و بازی و شیطنت نکنه که خدایی نکرده یه وقت زمین نخوره.خب من عقیدم برعکسه اونه وهمیشه دعوا داریم سراین موضوع حتی تو مهمونیا و جلو جمع و مقصر همه ایناروهم من میدونه.

گاهی فکرمیکنم ای کاش قبلا این موضوعات رو با هم حل میکردیم بعد بچه دار میشدیم چون واقعا روح و روانم داره نابود میشه دیگه

یه نمونش همین دیشب خودش پسرمو برد ارایشگاه موهاشو کوتاه کنه خوب پسرمنمیک سال و 4ماهشه طبیعا گریه میکنه شدید دیگه

تو ارایشگاه جلو همه انقدر داد و بیداد سرمن کردکه توگفتی موهاشو بزن بچم داره گریه میکنه اخه به من چه ربطی داره