2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2849137 بازدید | 43008 پست

انجام دادن کارهایی که باعث میشود پولمان هدر برود.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
واسه برنامه غذایی من سالهاست برنامه غذایی نوشتم زدم رو در یخچال.با ذکر روز هفته.یعنی مثلا میدونم شنب ...

کاش از برنامه ی غذاییتون عکس میفرستادید

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم از محل کارم معرفی شدم اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نماینده رفتن همین ...

شما حقوقتو از بانک ملی میگیرید 

خدایا میشه یکبار دیگه معجزه تو نشونم بدی . 
2731

دوستان من یه چند وقته یه کاری می کنم به نظرم که به زندگیم برکت داده.یه بچه یتیم از کمیته امداد تحت پوشش گرفتم در حد وسعم (برای خودم یه مبلغ ثابتی در نظر گرفتم)هر وقت حقوق می گیرم اول به حسابش می ریزم وبعد خرجای دیگه.

توی شهر ما این کار خیلی طرفدار داره حتی میدونم که بعضی بچه ها چند حامی دارند‌بالاخره زندگی سخته وبعضی حامی ها ممکنه ماهی ۱۰ تومان بیشتر براشون امکان کمک کردن نباشه ولی میدونم به زندگیشون برکت میده.

حتی توی یکی از کتابای رابرت کیوساکی (نمیدونم کدوم کتابش بود)  نوشته بود از جمله روشهای کمک به پیشرفت اقتصادی کمک به خیریه هاست.

دوستان من یه چند وقته یه کاری می کنم به نظرم که به زندگیم برکت داده.یه بچه یتیم از کمیته امداد تحت پ ...

راستی برای واریز به حساب اون بچه یه کد شناسه میدن که مستقیم میره به حساب خود بچه.خیلی تحقیق کردن ومطمئنم.این رو از بابت این گفتم که ممکنه الان بعضیا بیان بگن لابد پولا میره به حساب خود کمیته امدادو...‌‌هزار تا حرف دیگه.

2740
دوستان من یه چند وقته یه کاری می کنم به نظرم که به زندگیم برکت داده.یه بچه یتیم از کمیته امداد تحت پ ...

منم سه ساله که یه پسر دارم و واقعا بقول شما برکت رو تو زندگیم دیدم این چند سال

موافقم منم تجربشو داشتم خدا چندین برابرشو بهت میده

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

بچه ها قرعه کشی که میگفتم انجام شد ۲۴ میلیون ۲۴ ماه که اسم من ۱۳ نفر در اومد باز خداروشکر بنظرم قرعه کشی تا ۲ سال خیلی خوبه چون پس انداز خوبیه مخصوصا برای ما که یه مبلغ بدهی خونمون مونده با قرعه باعث میشه بدهی میدیم و خلاص میشیم فقط خداکنه انشاءالله تو قسطاش اذیت نشیم

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

ممنون میشم اگه بهم بگید چطوری میشه این کار رو کرد 

اگه میشه کمک کمید منم اگه بتونم خوشحال میشم 

دنبالش بودم ولی مطمئن نبودم از جایی

لطفا لایک نکنید.
2706