2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ولی فکر میکنم خیلی تو قد بچه تاثیر داره

خالی نمیخوره با عسل یا موز یا خرما میکس کن کورن فلکس بریز تو شیرش یا شیر برنج واسه صبحانه درست کن ولی هرطور هست بده بخوره تو استخون بندیش تاثیر داره خیلی

عشقم پسرم😘😘😘
ولی فکر میکنم خیلی تو قد بچه تاثیر داره

اگه شیر نمیخوره برای جبران کلسیم بدنش تخم شربتی بده.کلسیمش ۳برابره شیره و آب بدنشم تامین میکنه.همه آدمها که مجبور نیستن لبنیات مصرف کنن اونم تو ایران که دام درست تغذیه نمیشن و پالم تو محصولات لبنی فراوونه

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
اگه شیر نمیخوره برای جبران کلسیم بدنش تخم شربتی بده.کلسیمش ۳برابره شیره و آب بدنشم تامین میکنه.همه آ ...

من همیشه شیر از دامداری ای میگیرم که مال آشنامونه و از تغذیه گاوهاش اطمینان دارم.خودم هم ماست و پنیر درست میکنم.

من همیشه شیر از دامداری ای میگیرم که مال آشنامونه و از تغذیه گاوهاش اطمینان دارم.خودم هم ماست و پنیر ...

احسنت به تو.کدبانو.خیلی ممنون از راهنماییتون.خاک به سرم بچه ام رو ول کردم به تغذیه اش اهمیت نمیدم

احسنت به تو.کدبانو.خیلی ممنون از راهنماییتون.خاک به سرم بچه ام رو ول کردم به تغذیه اش اهمیت نمیدم

دور از جونت عزیزم.اصلا اینطور نیست و قطعا شما داری خیلی زحمت میکشی الانشم.نگران نباش،تخم شربتی رو جایگزین کن.قطعا خوشش میاد