2737
2739
عنوان

دائی ابراهیم

53886 بازدید | 140 پست

خانما من تو ابن سایت با دایی ابراهیم اشنا شدم و امروز رفتم سایتشون و مطالبش خوندم حالا چندتا سوال

1 کسی استفاده کرده و جواب گرفته؟مخصوصا درمورد کشف

2یه سوالی پرسیدم حالا نمیدونم کحا بوده پرسیدمش😂یعنی تو چه بخشی اگه جوابمو بده چجوری متوجه بشم که جواب داده؟؟

🌸🌸وخدایی که داشتنش جبران تمام نداشته هاست🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تو نت سرچ کنید میاد  برا باطل شدن سحر و ایناس

کسی ازش نتیجه دیده برو پیش کسی که یه نفر حداقل ازش نتیجه گرفته باشه

من خودم یه کسی رو میشناسم که هرچی ازش دعا گرفتیم جواب داده

تو نت سرچ کنید میاد  برا باطل شدن سحر و ایناس

دایی ابی جادو جمبل میکنه😆😂😂😂

جمع کنید بابا اینا همش خرافاته

اینام فهمیدن مردم عقلشون ب چمشونه و تو جهان سومی موندن دارن چرندیات میبافن مردمو تلکه کنن

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عزیزم اول در موردش خوب تحقیق کن ببین کسی واقعا نتیجه گرفته؟ من مطالب سایتشو خوندم ولی یه چیزی تو کتم نمیره

اونم اینکه برای انجام بعضی از اعمال بگیم با اجازه دایی ابراهیم

دنبال راه های قرانی باش که فقط به خدا و ائمه معصوم توسل کنی

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

بچه ها تو یه تاپیک دیگه داشتن میگفتن این راه ها خوب نیست

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
دایی ابی جادو جمبل میکنه😆😂😂😂 جمع کنید بابا اینا همش خرافاته اینام فهمیدن مردم عقلشون ب چمشونه ...

پول نمیگیره

مثلا گفته این دعاهارو رو اب تصفیه بخونید بعد اب و بخورید اگه مزه اب تغیر کرد یعنی جادو شدین

بعد یه نماز و دعاس باید بخونی و بخوابی خواب اینو میبینی که کی جادوت کرده وکجا گذاشته

نظرات و که میخوندم جالب بود اونایی خواب دیده بودن رفتن همونحا و دیدن دعا اونجاس

عزیزم اول در موردش خوب تحقیق کن ببین کسی واقعا نتیجه گرفته؟ من مطالب سایتشو خوندم ولی یه چیزی تو کتم ...

من اینش برام جالب بود که یسری دعا که همشم سوره های قرانن رواب خور اگه مزه اب تغر گرد یعنی جادو شدی 

اینش نیازی به اجازش نداش

یا اینکخ نماز بخونی و بعدش 1دعا بخوابی خواب اونی که جادو کرده میبینی

2706