2737
2734
عنوان

شیرخشک ببلاک اچ آ بعد از شش ماهگی

2022 بازدید | 17 پست

سلام

بچه ها پسرم ۸ماهشه شیرخشکیه

ببلاک اچ آ میخوره 

میتونم ببلاک دو بهش بدم دیگه؟

اچ آ گیر نمیاد

دکترشم فعلا در دسترسم نیست

لطفا هرکی میدونه کمکم کنه میخوام برم براش شیر بخرم

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

عزیزم اگر اچ آ رو به خاطر حساسیت به پروتئین گاوی بهش میدی نمیتونی شیرخشک معمولی بهش بدی یه شیرخشک مارک دیگه مخصوص بچه های آلرژن بخر

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ورامینم

داروخانه ها تک و توک دارن یه دونه میدن

ولی کلا برام سواله تا کی باید اچ آ بدم؟

نیازهای بدنش هنوز با این تامین میشه؟

آخه بچه های معمولی بعد ۶ ماه شیرخشکشون عوض میشه

بنظرتون شیر عادی امتحان کنم؟

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2738
سایت داروکده ببلاک اچ آ داره چند تا بخر اگه الرژیکه بچت گناه داره اینترنتی براش بخر

ممنون خانمی

پسر من تا حدود 18 ماهگی آلرژیش طول کشید سرخود شیرخشکش رو عوض نکن حتما با دکترش مشورت کن

😘

قطعا نیاز شون باهاش برطرف میشه نگران نباش بعدم بچه ات غذاخور شده چک کن ببین آلرژیش پابرجاست یا نه؟ من دو سه بار بهش سرلاک معمولی دادم تو 9 ماهگی مقعدش سوخت یا با بیسکوییت مادر هم چون شیر داشت مقعدش میسوخت. دیگه واسه اش سرلاک مخصوص آلرژی میگرفتم یا میتونی ماست رو امتحان کنی

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

پسر من الرژیش تا دوسالگی بود شیر پاستوریزه یا شیرخشک معمولی نده یا دل درد میگیره خدایی نکرده یا بالا میاره

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
کلا شیر خودتون رو نمیدید؟

نه بخاطر اینکه خودم به شدت مریض شدم مجبور شدم آنتی بیوتیکای وحشتناک بخورم دکترا گفتن قطع کن 

تا سه ماهگی خورد بچم😭

2706