2737
2734
عنوان

دیشب یه ژلوفن خوردم میترسم

97 بازدید | 8 پست

هفته شش بارداریمه دیشب دندونم دردمیکرد دوروزتحمل کردم ولی دیشب دیگ زده بود سرم و صورتمم دردمیکرد نتونستم دیگ دووم بیارم یه ژلوفن خوردم.براجنین مشکلی پیش نیاره زبونم لال؟خ میترسم.درضمن بجوری ام دلم ساندویچ میخواد😭😭بخورم ضررمیکنه

برای سلامتی نی نی جونم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم اروم باش.تازه که خوردی عیبی نداره ولی دیگه به هیچ عنوان ژلوفن و ازین دست (بروفن مفنامیک و...)نخور .با یک بار مشکلی پیش نمیاد ان شالله.ولی ازین به بعد مراعات کن و فقط و فقط اگه درد داشتی استامینوفن ساده اونم بدون کدئین بخور.اگه درد خیلی شدیده برو دندانپزشکی و لگو بارداری تو مواقع اورژانسی میتونن کمکت کنن و نگران بچه هم نباش.اگه هم اورژانس نباشه وارد سه ماه دوم بشی واست کار دندونپزشکی انجام میدن .

2728

استامینوفن میگن بچه رو بیش فعال میکنه، ژلوفن نمیدونم ولی یه بار که ضرر نداره، ساندویچم همبرگر خونگی درست کن که مطمئن باشی گوشته یا یه جای مطمعن بخور چه اشکالی داره

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2738