2733
2734

دوستان سی فروردین جراحی باز کیست تخمدان شدم و به قدری کیستم بزرگ‌ بود تخمدان راستمو از دست دادم و تخمدان چپم  چون ملی کیست بودکوتر کردن سوالم اینکه کسی بوده تنگی نفس ناراحتی قلبی و تیر تیر شدن قلب بعد جراحی داشته باشه یا من بدبخت اینجوریم ؟ بچه هابیاید بگید نظراتتونو 😢😢😢😢دکترم بهم گفته کم خونی داری واسه اونه میترسم ایست قلبی بگیرم با وجود اینکه تخمدان راستمو از دست دادم ولی حالم همش بد میشه 😢😢😢کسی بوده اینجوری باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوماه فیفول خوردم و هر روز پسته هفته ای یه بار جگر کم خونیمم خیلی شدید بود هموگلبینم  ۷ بود

سلام عزیزم من اصلا پیاده روی میکنم نفس تنگی شدید میگیرم و قلبم تیر تیری میکشه دکترمم بهم قرص اهن داده نمیدونم چرا بعد عمل اینطور میشیم خستم کرده بخدا البته تخمدان راستمو دراوردن همش مریضی باهامه 😢😢😢😢کی خوب میشیم اخه 😭😭😭😭😭همش تپش قلب و نفس تنگی شدید دارم قرصم میخورم خوب نمیشیم چرا اخه مردشور جراحی باز کیست تخمدان ببرن اخه واقعا دکتر ما داریم بدتر ادمو ناقص کردن تو پیاده روی هم قلبم تیرتیر میکشه و نفس کم میارم خدا لعنتشون کنه اهههههه😭😭😭😭

2731
من فقط کم خونی گرفتم اونم با فیفول حل شد البته از اون موقع خیلی ضعیف تر شدم  و یکم راه برم هم ...

عزیزم یعنی شما درد تیز تیزی قلب موقع پیاده روی نداشتید یا نفس تنگی شدید من اصلا سربالایی دیگه نمیکشم راه برم چرا اینجوری شدم ازمایشات هورمونی دادم مشکلی نبود و سالم بودم خدا لعنت کنه چرا منو اینجوری کردن 😭😭😭😭😭

منم اینجور میشم نفس کم میارم برا من چند سال گذشته خیلی بهتر شدم یکم زمان میخواد برگردی به حال اول

اخی شما بعد جراحی کیست اینطور شدی ؟ تا کی خوب میشیم ؟ 😢😢😢😢نگرانم کرده 

منم اینجور میشم نفس کم میارم برا من چند سال گذشته خیلی بهتر شدم یکم زمان میخواد برگردی به حال اول

من همشم زیر قفسه سینه چپم سمت معدمم درد میکنه انگار التهاب ورم پیدا کردم نمیدونم چرا بعد عمل اینطور شدم خستم کرده 😢😢😢😢

2738
من همشم زیر قفسه سینه چپم سمت معدمم درد میکنه انگار التهاب ورم پیدا کردم نمیدونم چرا بعد عمل اینطور ...

من هنوزم این علائم دارم فک کنم عوارض عمله شما تازه عمل کردی خیلی به خودت برس 

من هنوزم این علائم دارم فک کنم عوارض عمله شما تازه عمل کردی خیلی به خودت برس 

من پدرم دراومده هر غذایی که میخورم روده ام نفخ و درد ایجاد میشه و معدم دردای عجیب غریب احساس میشه مردشور این عملای جراحیشون ببرن خستم کرده بخدا والا 

سلام عزیزم من اصلا پیاده روی میکنم نفس تنگی شدید میگیرم و قلبم تیر تیری میکشه دکترمم بهم قرص اهن داد ...

سلام منم عمل رحم‌انجام دادم الان ده روزه در حالت نشسته نفس نفس میزنم نفخ درد معده اصلا نمیتونم‌توصیف کنم شما خوب شدین میگن‌عوارض بیهوشیه اخه من دیدم  خیلیا عمل کردن راحت بودن خیلی در عذابم