2733
2739
1 سالی میشه احساس میکردم یه غده تو سینمه همون اوایل رفتم دکتر گفت چیزی نیست اما الان یعنی 6 ماه بعد زایمانم دوتا سینم 2 تا غده که کاملا میشه احساسشون کرد دارم صبح رفتم دکتر گفت مشکوک به سرطان هستی و سونو برام نوشت .
دارم میمیرم از غصه میگید چکار کنم؟؟؟
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی فدات بشم نگران نباش انشالله که نیست

اگه هم باشه درمان داره نگران نباش

کی باید سونو بدی
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
2728
2740
یا جدیدا خیلی لاغر شدی ؟
چون خاله ام داشت میگفت پوست سینه اش شبیه پوست پرتقال شده بود و خیلی هم لاغر شده بود بدون دلیل
نوک سینه اش هم همیشه بیرون بوده کلا تو رفته بود
اینا علایمی هستن که اون داشت
نوک سینم تغییر کرده و پوسته پوسته شده
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
سپید نود من قبل و بعد از بارداری 2 کیلو اضافه وزن داشتم
مطمئننننننننننننننننن باش که نیستی

برای من هم بود همیشه دست میزدم میترسیدم

غدد زیادی توی سینه هستش اکثر خانمها این اشتباه رو میکنند

ایشاااااااااااااااااالله که چیزی نیست نگران نباش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بچه ها خیلی میترسم اخه خالم هم سرطان سینه داشت یه سینه شو تخلیه کردن
2706