2737
2734

سلام بچه ها عصرتون بخیر 

پسرم عمل لوزه داره من و پدرش نگرانیم 

کسی از اطرافیانتون عمل کرده؟

سخت نیست؟بچم ۵سالشه خیلی هم ضعیف و لاغره 

ممنون میشم راهنمایی کنید

اللهم عجل لولیک الفرج

هرچقدر سن کمتر باشه راحتتره عملش

چندسال دیگه سخت میشه براش

منم یازده دوازده سالگی عمل کردم چون شب عملم کردن فقط شب اول اذیت شدم نمیتونستم بخوابم بخاطر داروی بیهوشی اذیت میشدم

یه بچه شش ساله عمل کرد با من زیاد اذیت نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم سخت نیست

من ۷ سالم بود عمل کردم اصلا سخت نبود کلی هم بستنی خوردم

نگران نباشین من که کلی راضی بودم

فقط واسش وسیله بازی ببرید که اونجا بهش سخت نگذره

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه😐خواهشا تو حلقه بقیه نکنین😑
2728

هيچي نميفمه اصن

فقد براش بستنياي خوشمزه بگيرين😍

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2738

من برادرزاده ام تو 9 سالگی عمل کرد ، یه روزه مرخص شد

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
نه عزیزم سخت نیست من ۷ سالم بود عمل کردم اصلا سخت نبود کلی هم بستنی خوردم نگران نباشین من که کلی ر ...

منم شنیدم بستنی خیلی خوبه واسه کسی که لوزه اش رو عمل کرده. 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

من خودم عمل لوزه کردم 

منو بیهوش کامل کرده بودن 

و تا ۳_۴ روز نتونستم هیچی بخورم 

فقط بعد ازاینکه بهوش اومدم خیلی بد بود چون خیلی تشنه بودم اما حتی ابم نمیتونستم بخورم 

و در کل به اونصورت درد نداره  

هيچي نميفمه اصن فقد براش بستنياي خوشمزه بگيرين😍

چرا بستنی میخورن؟؟؟ 

من شنيدم خیلی مفیده. 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
منم شنیدم بستنی خیلی خوبه واسه کسی که لوزه اش رو عمل کرده. 

اره تا ده روز باید همش بستنی بخوره باور کن بچه بودم بخاطر سنیج و بستنی هم شده میخاستم عملم کنن😂😂

میشه برا منم یه صلوات بفرستید فداتون👄
2706