2733
2734
عنوان

منزل پدر شوهر

214 بازدید | 3 پست

بچه ها من‌چند روز پیش تصادف کردم تو اتوبان حالم خوب نبودو نمیتونستم برونم اما با این وجود نشیتم‌پشت رولو و زدم ب ی دوچرخه سوار دردسراش تا الان بماند ۱۰۰۰بار ب شوهرم‌تاکید کردم ک رفتیم خونه ی مانانتینا نگی یوقت چیزی ازین چون هم استرسین هم‌فک‌میکنن من خیلی بی دست و‌پام وقتی رفتیم من ی لحظه رفتم اونور دیدم‌پچ‌پچ داره برای پدر شوهرم تعریف میکنه انقدر ناراحتم نمیدونم حالا باید چکار کنم شوهرم اصلا ازین اخلاقا نداره اصلا نمیدونم‌چرا اینکارو کرد بعدم گفت ااا؟ببخشید اما دیگه کار از کار گذشت چکار کنم‌حالا

اشکالی نداره برای هر کسی ممکنه پیش بیاد ما چن هفته پیش در عرض نیم ساعت دوبار تصادف کردیم سخت نگیر خود اقایون بیشتر تصادف میکنن پدرشوهر شمام از این قاعده مستثنی نیست پس اصلا نیازی به پنهان کاری نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره برای هر کسی ممکنه پیش بیاد ما چن هفته پیش در عرض نیم ساعت دوبار تصادف کردیم سخت نگیر خو ...

اتفاقا ادمهای دراکی هستن 

اما شدیدا استرسی من با مادر شوهرم دوتایی گاهی میرفتیم تا کرج ویلا و برمیگشتیم حالا دیگه اطمینان نمیکنن بمن و فک میکنن خیلی بده اوضام  چون اینا هیج کدوم تصادف نمیکنن

2728