2733
2734
عنوان

بامادر سرخوش چه کنم😣😣😣😣😣

529 بازدید | 29 پست

دوستان من هفت ماهه باردارم و لکه بینی داشتم و جفتم هم پایینه و به جای این که وزن اضافه کنم کم کردم دکتر بهم میگه باید استراحت مطلق داشته باشی یه ماه پیش مامانم هی اسرار کرد یه چند روز بیا مراقبت   باشم تقوییتت کنم استراحت کن رفتم اونجا  به جای مراقبت هی خودشو میزد به تنبلی و مریضی منم معذب میشدم زنگ زدم خواهرم هم اومد که حد اقل اون پیشم باشه  تا اومده بیچاره رو گرفته به کارو تمیز کاریو  پاک خستش کرد خودشم میزد به مریضی که هیچ کاری نکنه  مادرم خیلی سروحاله و هرروز تو سفرو مهمونیو خریده  خلاصه وثتی دیدم داره اینجوری میکنه بعد سه چهار روز اومدم خونه و به فرداش پیام داد بای بای ما رفتیم شمال  رفته و بعد یک هفته برگشته تو این مدت منم حالم بد بود و همش دکتر بودم و تصمیم گرفتم استراحت کنم  میبینم بعد یک هفته که اومده   هی زنگ میزنه پاشو بیا  حالا امروز به زور خودم  جموجور کردم که برم میبینم به خواهرم پیام داده زود بیاین بریم پارک اصلا درک نمیکنه شرایطمو فقط فکر خوش گذرونیه

به بعضیام باید گفت اگه حس میکنی خیلی تو بارته واست گاری بگیرم   

نرو سنگین بشین تو خونه به خواهرت بگو گاهی بیاد کمکت

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب نرو اونجا مگه مجبوری

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

وای چ بیخیال...حالا من حامله شدم مامانم انقد هوامو داره که خجالت میکشم خودم...بابا و مامانم همه جوره هوامو دارن...چطور ی مادر نسبت به دخترش بی تفاوته؟

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...
2740

عجب.چه مامان بیخیالی داری..خب چرا منطقی بهش نمیگی.البته من جات بودم یه بار یه داد و چندتا تشر میزدم دیگه ام خونش نمیرفتم تا یه کم به خودش بیاد

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   

ناراحت نشیا ولی من ازخدام بود مامانم این مدلی باشه.من انتظار انجام کوچکترین کاری از مامانم ندارم.فقط سرحال باشه وبگرده کافیه. اما افسوس دائم مریض وبی حوصله وبی حال

من مسلمون نیستم.مسلمون به دنیا اومدم.اما سعی میکنم آدم باشم.آدمممممم
وای چ بیخیال...حالا من حامله شدم مامانم انقد هوامو داره که خجالت میکشم خودم...بابا و مامانم همه جوره ...

آفرین به مامانت و خوش به حالت 😐😐😐😐

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟