2752
2734
عنوان

مردم چشون شده آخه؟؟؟ چقدر بی ادب

309 بازدید | 17 پست

هوا گه میبینین چقدر گرم شده.به بچه یک ساله ام رفته بودم خرید.جلو در یه مغازه منتظر فروشنده بودم که بیاد باز کنه مغازشو.بچه گریه و بیتابی میکرد خودم آشفته از گرما و کیسه ی خرید تو دست دیگم.برای ا لین و آخرین بار مون مجبور بودم گفتم آبمیوا پاکتی بدم به بچه.رفتم داخل یه سوپر مارکت همون نزدیک.قیافم طوری یود آدم میدید گریه ش میگرفت واقعا 😚😃 یه آبمیوه گرفتم و گفتم یه لیوان یه باز مصرف بدن بهم.آبمیوه رو باز کردم و نی زدم و ریختم تو لیوان.همون لحظه که داشتم میریختم تو لیوان گویا (من که ندیدم) چند قطره ریخته کف فروشگاه.خدا شاهده خدا شاهده من اصلا متوجه نشدم و بعد هم که نگاه کردم ندیدم.انقد که کف مغازه کثیف بود.بعد ی هم صاحب مغازه پرید جلوم که:خــــــــانوم خوب ببرین بیرون بخورین پرا گف مغازه رو کثیف میکنین.به خدا بچه ها من خیلی رو این چیزا حساسم ولی واقعا کف مغازه،رو کثیف نکرده بودم.تازه،از قبل رو زمین کلی جای پا بکد.بعدش بیشعور به جای این که پولو حساب کنه من برم رفته تی آورده جلو من کف مغازه رو تمیز میکته.بچه به بغل کلی معطلم کرد خیلی هم تحقیر شدم.مردم انگار وجدان ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بیخیال اعصاب نداشته اونا هم از صبح با کلی مردم با طیف های مختلف سر و کله می زنن حوصله و اعصابی براشون نمی مونه تو هم به نگیر ببین و بگذر

آه از پاییز سرد ای کاش من از تو باغی در بهاران داشتم  
سلام گلم  صاحب مغازه حرف بد یا توهینی به شما نکرده گلم .بهتره همدیگرو‌درک کنیم نه اینکه ا ...

بابا آدم باید حقوق مشتری رو رعایت کنه.ببین من شوهرم داروخانه داره گاهی میرم کمکش.انقدر آدم مریض و بی اعصاب میاد که نگو یا بچش بالا میاره یا مرد گنده خودش بالا میاره کثیف میکنه.یا حال انتظار ندارن و .... هزار و یک داستان دیگه.ولی ما که جلوشون تی نمیاریم زمین و پاک کنیم یا بگیم بفرما برو بیرون به خاطر دو قطره آب پرتقال که با چشم غیر مسلح دیده،نمیشه.طرف قشنگ تو اون گرما به من میگه برو بیرون آمیوه به بچه بده

بیخیال اعصاب نداشته اونا هم از صبح با کلی مردم با طیف های مختلف سر و کله می زنن حوصله و اعصابی براشو ...

میدونی ما که از کشورای دیگه و از سران و مسئولین احترام و محبتی نمیبینیم که.ما خودمون باید به هم احترام بزاریم مراعات همو کنیم.حداقل خودمون یه حودمون رحم کنیم

2706