2733
2739
من برای بار سوم عمل ای وی اف می خوام از تخمک اهدایی استفاده کنم هر بار عمل تنها دو جنین داشتم که کیفیت شون خوب نبود

ولی دلم هم راضی به گرفتن تخمک اهدایی نیست ولی به خاطر شوشو می خوام این کار رو بکنم
عزیزم یه بار دیگه هم شانس خودتو امتحان کن
ویتامین E بخور
یکی از دوستام با اسپرین خوب شد اونم چند سال نتیجه نمی داد
سعی کن پیش یه دکتر قدیمی بری که تجربش زیاده
[خدایا شکر همه نعمتات]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صدف یکی از دوستای من از تخمک اهدایی استفاده میکرد اما جواب نگرفت و بعد از 2 بار دکتر گفت کلا جنین هاتون مشکل دارن و از جنین اهدایی استفاده کرد و 3 تا جنین براش انتقال دادن و 3 قلو حامله شد........ایشاا... روزی خودت.

من که به جنین اهدایی هم راضیم ما بچه دار بشیم اشکالی نداره.
2740
شو هر من راضی به این کار شد البته زمان برده که راضی شد من وشوشو تصمیم داشتیم یک فرزند خوانده بر داریم و اسه همین رفتیم مرکز ناباروری تا از مرکز نامه بگیرم برای بهزیستی رئیس مرکز با شوشو صحبت کرد و گفت از تخمک اهدایی استفاده کنید این طوری 70 درصد بچه مال خودتونه
فعلا قضیه فرزند خوانده رو کنار گذاشتیم و می خوام از تخمک اهدایی استفاده کنم
سلام صدف جون ایشالا هر چی خیره برات پیش بیاد
میشه بپرسم مشکلت چیه ؟؟؟ و 2 دفعه قبلی عملت مگه چجوری بوده ؟؟؟؟
آخه به من هم یه دکتر گفت چون تخمکت مشکل کروموزومی داره باید تخمک اهدایی بگیری
ولی من اطلاعات درستی ندارم
اینجا که میام اینارو میخونم تصمیم میگیرم زود اقدام کنم برای بارداری. که اگه خدایی نکرده مشکلی بود زود درمان کنیم. چقدر مشکلات بارداری زیاد شده
خدایا تو را قسم میدهم به کوچکترین سرباز حسین (ع) ، فرزندی سالم و صالح به همه پدران و مادران عطا کن...آمین