2737
2739
عنوان

رمز گوشی همسر

493 بازدید | 45 پست

سلام خانما ببخشید تاپیک‌قبلم هست از شوهرم ناراحت بودم یه دوره ای خیلی ازش دور شدم بچه ها گفتن باهاش راه بیا و از این کارا منم تقدیبا ردی خودم کار کردم محبت کردم و فراموش کردم خیلی چیزا تا رابطه مون بهتر شد دوباره بهم ابراز علاقه و میکرد و غیره ولی یه چیزی بود که  رمز داده بود به گوشیش بعد من ازش رمز خواستم چون قبلا هم رمز گوشی هم داشتیم ولی گفت چیزی ندارم اینقدر حستس نباش رمز نمیدم تا از سرت بیفته میدونم چیزی هم تو گوشیش نداره مطمئنم نهایت زید ابیش کپک‌مالی به خانواده اش باشه که نخوواد به من بگه  ولی من واقعا سختمه که رمز نمیده الان اکمد خوابید کنارم ببخشید یه چیزی گفت در مورد رابطه منم گفتم بدن من که خصوصی تر از گوشی تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقن گلم ب زورم نمیشه خوندش

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

وای چقد غلط املایی😀😀😀

اون رمز گوشی تورو داره؟

رو گوشیت میره؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین گلم گوشی یه وسیله ی شخصیه بهش پیله نشو والله اگه چیزی ببینی که ناراحت بشی اون تو بینتون شکر آب میشه نمیگم خدای نکرده صحبت با شخص خاصی همون حرفایی که بین خودشو خونوادش میزنه هم هستن مطمئن باش وزندگی کن چون مردا مختص خونه نیستن خدای نکرده بخوان کار بدی انجام بدن یه رب براشون وقت کافیه پس تحریکش نکن 

2740

ای وای استارتر😔😔😔

احتمالا میبینه روی رمز گوشیش حساسی واسه همین داره پافشاری میکنه

طوری وانمود کن که انگار بیخیال رمز گوشیش شدی،یه روزی خودش وامیده

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

اقا من ک چیزی نفهمیدم😕

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین
2706