2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجز روانپزشک چون نمیتونم برم  و اونقدر شدید نیست بعضی اوقات کنترل میکنم، کاشکی یکی بود راهنماییم میکرد

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑
2728

آدم مغروریم و از نامزدم خیلی توقع دارم ، دوس دارم هرجا میره بگه ،روش حساسم ،چکار میتونم بکنم

از کلینیک سایت سئوال کن

اینجور چیزها به راهنمایی درست ، از یک متخصص و وارد به مسائل ، نیاز دارن

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
آدم مغروریم و از نامزدم خیلی توقع دارم ، دوس دارم هرجا میره بگه ،روش حساسم ،چکار میتونم بکنم

خوب پس تو پارانوئید نداری عزیزم چون پارانوئید بدبینی و شکاکیت شدیده.

شما کمی حساسی فقط و شایدم کمی وسواس فکری داری. نمیتونی با روانشناس و مشاور صحبت کنی؟؟؟

بیشترافرادی که این بیماری رودارن درواقع زمانهایی بیشترمیشه که ازوضعیتی که دراون هستن ناراضین حالاشغلی اقتصادی زناشویی خانوادگی ووووقتی که شرایط بروفق مرادشون میشه خیلی بهترمیشن امااگه به هردلیلی اونجورکه میخوان نمیشه به نظرمن بهترین راهش مصرف دارومیتونه باشه چون هم خودشون بهترمیشن هم اطرافیان ازرفتارشون کمترآسیب میبینند

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2740
خوب پس تو پارانوئید نداری عزیزم چون پارانوئید بدبینی و شکاکیت شدیده. شما کمی حساسی فقط و شایدم کمی ...

نه کاشکی میشد برم

هزینه هرجلسه چنده؟؟

این پارانویید نیست.پارانویید سوظن شدید رو میگن.

خداروشکر ، ولی همینم اذیتم میکنه دوس دارم ریلکس باشم

تشخيص اينكه پارانوئيا هستيد در صلاحيت يك روانپزشكه نه خودتون!!!!

اونهم با دارو و درمان هاي تكميلي قابل كنترله

روي خودتون بيخود عيب و ايراد نذاريد

حساسيت آدم نسبت به آدمهاي اطراف ،پارانوئيا نيست كه!!!!