2737
2739
عنوان

خانماي با سليقه كمك فكري ميخوام

177 بازدید | 19 پست

سلام سلام

خانما من چند روز پيش يه قسمت از ديوار رو كاغذ ديواري كردم كه تلويزيون به اون ديوار باشه و ناز و خوشگل شه.. بعد از انجام كاغذ ديواري تازه فكر كردم كه اي بابا اونجا اصلا واسه تلويزيون خوب نيست خنگ🤣حالا ديگه هم نميتونم ديوار ديگه اي رو دوباره كاغد ديواري كنم... 

حالا به نظرتون پشت تلويزيون ساده باشه و اون طرف كاغذ ديواري شده رو ميز ناهار خوري بزارم ضايع ميشه؟؟ يا مشكل نهي؟؟ يا پيشنهادي داريد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز نرفتيم تو اون خونه الان ندارم عكسشو😢

مشکلت حل شدباشوهرت عزیزم 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
2728
عکس بزار ازش

عزیزم چطورلینک تاپیکتوگذاشتی امضات ونوشتی صلوات؟چطورفعاله

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2738

عزیزم وقتی میری تو قسمت امضا که بنویسی بالاش قسمتی که لینک میزاری رو لینک رو وارد کن بعد پایین نوشته متن هر اسمی دلت خواست بزار بعد بزن اضافه کردن

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
عزیزم وقتی میری تو قسمت امضا که بنویسی بالاش قسمتی که لینک میزاری رو لینک رو وارد کن بعد پایین نوشته ...

مرسی عزیزم فدات

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

تو کادر امضا از سمت راست چهارمین ایکون رو بزن  بعد تو قسمت اول ادرس لینک رو بزار تو قسمت پایینش اسم انتخاب کن بعد بزن اضافه کردن

تو کادر امضا از سمت راست چهارمین ایکون رو بزن  بعد تو قسمت اول ادرس لینک رو بزار تو قسمت پایینش ...

عزیزم برامن اینمدلی بازنمیشه آخه

حتی نتونستم امضاموپاککنم ودوباره بنویسم

عزیزم برامن اینمدلی بازنمیشه آخه حتی نتونستم امضاموپاککنم ودوباره بنویسم

عزیزم ینی تو قسمت امضا میری نمیتونی امضات پاک  کنی؟؟ الان باید از توام  اینجوری باشه 

عزیزم ینی تو قسمت امضا میری نمیتونی امضات پاک  کنی؟؟ الان باید از توام  اینجوری باشه

دقیقا.

امروزکه سایت تغییرکرده بعدمیرم توقسمت لمضا نتونستم پاککنم وکلا باعکسی که فرستادی فرق میکنه.حتی نمیتونم عکس بزارم ببینی،ارورمیده

دقیقا. امروزکه سایت تغییرکرده بعدمیرم توقسمت لمضا نتونستم پاککنم وکلا باعکسی که فرستادی فرق میکنه.ح ...

برو تو تاپیک رفع مشکلات کاربری ب نی نی یار ها بگو عزیزم

2706