2737
2739

سلام ب همگی من تازه تو این تاپیک وارد شدم وخیلی از بحثا ومطالب اینجا خوشم اومده

منم دوست دارم مستقل شم

ولی خیلی ترسو هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسم ا... بگو یه خونه بخر یا اجاره کن و جداشو. ترس نداره ک

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

هجده سالمو تازه تموم کردم عروسشون شدم

عروس اول

والبته خودم هم فرزند اول هستم والان دوتا دختر ناز دارم

وقتی عروسشون شدم پسرای مادرشوهرم کوچیک بودن والان ماشالا مردی شدن و زن گرفتن و جالبه ک همه مستقل شدن بجز دومین عروس ک اونم طبقه پایین مادرشوهرم میشینه و من سوم و مادر شوهرم هم وسط

ولی دوتا عروس دیگه سوا رفتن

2740
هجده سالمو تازه تموم کردم عروسشون شدم عروس اول والبته خودم هم فرزند اول هستم والان دوتا دختر ناز د ...

خوبه ک خونت جداس. برا چی میخای جدا شی من فک کردم تو یه خونه زندگی میکنین. شما فقط تو یه ساختمونین. فک نکنم با این اوصاف شوهرتون راضی بشه

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

دوست دارم جدا بشم

ولی

من بیماری اضطراب و استرس دارم همش فک میکنم سوا بشم اتفاق بد واسه خودم ؛زندگیم یا بچه هام میفته

البته الانم ک درخدمتتون هستم واسم اتفاق بد افتاده و اونم اینه ک احساس میکنم ب افسرپگی مبتلا شدم

پدرشوهرم بخاطر پیری و تنهایی خودش و همسرش  درآینده ک انشالله همیشه تنشون سلامت باشه مارو نگهداشته و همیسه همینو میگه

و ازطرفی وقتی ب گذشتع و ی سری از رفتارشون باخودم میفتم و با برخورد فعلیشون با جاریام مقایسه میکنم داغون میشم وصدای شکستن خودمو میشنوم

بخدا قصد خیال بافی و داستان سرایی ندارم ولی حال روحیم خوب نیست

وشرایط مالیش هم میشه باامید بخدا ی کاری کرد ولی شوهرم میگه حتما باید ی خونه بخره بعد دربیاد ازاونور رفته ی خونه گرفته ک نمیتونیم بریم توش چون طبقه بالاس و آسانسور نداره منم زانوهام دچار مشکل شده ....

خوبه ک خونت جداس. برا چی میخای جدا شی من فک کردم تو یه خونه زندگی میکنین. شما فقط تو یه ساختمونین. ف ...

بعله ولی حداقل روزی ده بار یا بیشتر مادرشوهرم میاد بالا یا برادر شوهرام  میان بالا قبلا ک مجرد بودن الان با زن و بچه هاشون بخدا مهمون بد نیست ولی هر چیزی اندازه داره صبح و ظهر و شب معنا نداره والبته مقصر نیستن ازاول مدلشون همینجور بود و من تو رو در بایسی هیچی نگفتم رو همین عادت موندن دیکع کاریشم نمیشه کرد

بعله ولی حداقل روزی ده بار یا بیشتر مادرشوهرم میاد بالا یا برادر شوهرام  میان بالا قبلا ک مجرد ...

حق داری واقعا‌. با شوهرت حرف بزن ک اگه راضی بود جداشین