2733
2734
عنوان

بیاین از دغدغه هام بگم

254 بازدید | 26 پست

بچه ها من تصمیم گرفتم که باردار بشم از طرفی خیلی نگران آینده ی بچه هستم با وضعیت فعلی....از طرفی هم خب بالاخره 1 دونه بچه رو میخوایم ک ....نزدیک 3 سال و خورده ایه ازدواج کردم....وضع مالیمون خوبه بد نیس خداروشکر ولی خب این وضعیت به همه داره فشار میاره...چند وقت دیگه فارق التحصیل میشم....کار که نیس کلا..تصمیم گرفتم برم چندتا موسسه کنکور ببینم برا پشتیبان و ....نیرو میخوان یا نه.....به پولس احتیاج ندارم ولی میگم بهتر از بیکاریه....شوهرمم تا حدودی مخالفه ولی خب میتونم مخش بزنم....

حالا بنظر شما چیکار کنم...شما بودین کدوم راهو انتخاب میکردین؟؟؟؟

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چند سالته همسرت چند سالشه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
2740
خودم 23 همسرم 29

از دید من زوده .کلاس برو ورزش کن استخر تفریح کن برو دنبال کار از درست بهره ایی ببر...موفق باشید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
بچه داری و نشستن سر خونه زندگی یا فعلا بیخیال بچه شم برم یه کاری انجام بدم؟؟

اوضاع ايران هيچوقت درست نميشه ، حداقل تا ده سال آينده ( خوش بينانه ترين حالتش رو گفتم ) تا ده سال نميخواي بچه بياري ؟ يعني كلا بچه نميخواي ؟

2706