2737
2739

با گوشتكوب بكوب تا نرم شه

نمك فلفل ادويه گوشت پياز و فافل دلمه بزار چند ساعت بمونه مزه دار شه

بعد ترجيحا رو تابه دو چدني اگه داري فقط چربش كن و سرخ كن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید هی پشت و روش کنی تا مغز پخت بشه. یعنی نزاری یه طرف کامل بپزه بعد پشت و رو کنی

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
با گوشتكوب بكوب تا نرم شه نمك فلفل ادويه گوشت پياز و فافل دلمه بزار چند ساعت بمونه مزه دار شه بعد ...

هيچيم نزدي مهم نيست فقط نمك كافيه

نكته اش اينه كه چند ساعت تو يخچال بمونه و آبليمو و چيزاي ترش اصلن نزني كه سفت ميشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بکوب نمک و فلفل بزن چند ساعت بعد تو کره سرخ کن موقع سرخ شدن میتونی تو ماهیتابه چند حبه سیر پیاز و رزماری بریزی

در آخر هم با پوره سیب زمینی سرو کنی(به پوره سیب زمینی کره یک شیر و خامه بزن خیلی خوب میشه و لطیف)

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

2738

فقط اب پیاز میخواد با یکم زعفرون یا زردچوبه.بعد بذارش داخل تابه رژیمی و روش سیر بذار و بذار خوب بپزه.اگر از اول نم بزنی سفت میشه .داخل فر هم میتونی داخل فویل بذاری روش سیر یا رزماری بذاری.بعد که پخت گریل بالا روشن کنی طلایی بشه.