2733
2734
عنوان

درد سینه بارداریتون چجوری بود؟ از کی شروع شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 92288 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من امروز بعد از ۴ روز تاخیر آزمایش خون دادم و باردارم😍 علائم : فقط درد سینه ها

منم تا  چند روز  پیش درد داشتم قطع شد فردا موعدمه ☹️ شما دردتون دوباره کی شروع شد؟

خدایا خودت مواظبش باش
2738

من قبل بارداریم همیشه یک هفته قبل پریود درد سینه شدید داشتم که الانم از اول بارداری شروع شده تا همین حالا که هفته ۱۸ هستم درد دارم، البته بعضی روزا کم تر باضی روزا بیشتر

من اگر نيك يا بدم... تو برو خود را باش  

میشه یکی بگه ایا قرص شیردهی باعت پریودی میشه و قطعش؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سلام من امروز بعد از ۴ روز تاخیر آزمایش خون دادم و باردارم😍 علائم : فقط درد سینه ها

خدارو شکر عزیزم خوش به حالت خدا حفظش کنه 

تورو خدا برای منم دعا کنید 8 ماهه اقدامم ولی خبری نیست این ماه قرص لتروزول خوردم با آمپول سینال اف ، من هر ماه 10 روز قبل پریودی درد سینه داشتم که از کم شروع میشد تا روز پریود بیشتر میشدبعد خوب میشد این ماه هم همینطوری درد سینه شدید دارم سینه راستم احساس میکنم بعضی وقتا کمی تیر میکشه نمیدونم باردارم یا نه پریودام نامنظم هست یک هفته قبل بی بی زدم منفی بود😔 نمیدونم چیکار کنم 

2706