2737
2734
عنوان

بچم معتاد به شیر شده😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 59 پست

همیشه که گریه ی بچه از گرسنگی نیس ولی اگه بدی تعارف نداره میخوره خب😄

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدااااا😍😍😍

نی نی هسدم یک معتاد🖐👶🏻

😂😂😂😂😂😂😂

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

پسر منم همیجوریه الان 5 ماهشه کلا پسرا شکموان.ولی بقول عمه شوهرم بیشتر پسرا سینه این تا شکمو.دوست دارن بغل مامانشون باشن و با مک زدن احساس آرامش میکنن.من ک هروقت بخاد بهش میدم.وقتیم ک نیستم و پیش باباشه شیرخشک میدم تادوساعت سیر میمونه.الان ک بزرگتر شده البته از سه ماهگیش کمتر میخوره چون هوشیارتر شده همش حواسش به اطرافه

2731
همه ش گریه بچه که از گرسنگی نیست

پوشکو عوض میکنم پشتش میزنم ببینم عاروقی چیزی نداره

باهاش بازی میکنم

گوش درد و دل دردم مطمئنم نداره چون گریش فرق میکنه

گریه ی وقتی ام ک خوابش میاد فرق داره

فقط با سینه ساکت میشه

پسر منم همیجوریه الان 5 ماهشه کلا پسرا شکموان.ولی بقول عمه شوهرم بیشتر پسرا سینه این تا شکمو.دوست دا ...

خداکنه بزرگتر شه بهتر بشه

پدرمو دراورده

الان دو ساعته میخام برم دشویی نمیتونم😂

2740
تحمل کن تا حدودی سرگرمش کن قبل اینکه به گریه بیوفته باهاش حرف بزن اسباب بازیاشو بیار نشونش بده و. ...

عاره میکنم این کارارو یکم آروم میشه 

باز دوباره از اول-.-

شاید شیرت کمه برای همین دائم دوست داره بخوره یعنی سیر نمیشه  شاید هم شیرت آبکی و زود گرسنه میش ...

شاید ولی لباسم خیس میشه همش

وزن گیریشم خوب بودع

با این حساب بازم کمه ینیی؟

علایم رفلاکسه دختر منم همین بود دائم داست شیر میخورد و غیر از اون حالت یا خواب بود یا گریه بعدم ترش ...

دقیقننن همینطوریه

یا خوابه

یا وقتی ک بیداره همش شیر میخاد

2706