2737
2739
عنوان

بچم معتاد به شیر شده😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 59 پست
خوب پس از همون دردشه دیگه بچه ای که درد نداشته باشه هم شیر میخوره هم خوب میخوابه یه ساعتاییم با خودش ...

میگن تا شیش ماهگی اینطوریه خوب میشه.من چشم امید به شیش ماهگیش دوختم-.-

دکترش پدی لاکت داده بهش

ولی تاثیری نداره خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوب بود😂😂❤❤

والا بخدا دختر من دو ماهشه همش دوس داره بمکه اوایل هی مادرشوهرم میگفت گشنس چون همش دهنش باز بود و میخواست از اونورم بالا میاورد یبار جلو مادرشوهرم دوباره شیرش دادم بالا اورد کلی دیگه بعد اون ول کردن😄 فهمیدن بچه بیشتر واسه بازی دوس داره بمکه دخترم موقع خوابم میخواد بخوره الکی

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
2742

پسر منم یه ماهشه همش شیر میخواد. اما من با پستونک سرشو گرم میکنم 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
وقتایی ک دلش درد میکنه مشخصه گریش فرق میکنه ولی از اول تولدش همینطوری بود منم بخاطر این حرف ک میگ ...

عزیزم وقتی دل درد داشته باشه چجوری..من اصلا گریه بچمو تشخیص نمیدم!یک ماهشه

پسر منم یه ماهشه همش شیر میخواد. اما من با پستونک سرشو گرم میکنم 

پسرا شکموان منم پسرم اینجوریه..بعد نمیترسی عادت کنه؟من چند بار پستونک دادم نگرفته کلا چیزی ک الکی مک بزنه رو نمیخواد!

2740
پسرا شکموان منم پسرم اینجوریه..بعد نمیترسی عادت کنه؟من چند بار پستونک دادم نگرفته کلا چیزی ک الکی مک ...

من اولش که پستونک میدادم بهش دلم ریش میشد. نمیتونستم تحمل کنم الکی خودشو خسته کنه فوری میگرفتم ازش. اما الان میدم بهش . چون یا میخواد مک بزنه یا تو بغلم باشه. پستونک راحتتره. عادتم کرد یه خاکی به سرم میریزم بعدا

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
عزیزم وقتی دل درد داشته باشه چجوری..من اصلا گریه بچمو تشخیص نمیدم!یک ماهشه

گریش خیلی شدیده با هیچی آروم نمیشه حتی وقتی سینه میزاری دهنش بازم گریه میکنه

به دو ماه که برسه خودت تشخیص میدی دیگه گریه هارو

من الان میفهمم کی گریه خواب آلودگیه،پوشک عوض کردنه،گرسنگیه،الکیه و اینا

من اولش که پستونک میدادم بهش دلم ریش میشد. نمیتونستم تحمل کنم الکی خودشو خسته کنه فوری میگرفتم ازش. ...

چ خوب که گرفته

عادت کنه میشه ترکش داد

ولی ب سینه عادت کنه از شیرگرفتنشم سخت میشه

پسرا شکموان منم پسرم اینجوریه..بعد نمیترسی عادت کنه؟من چند بار پستونک دادم نگرفته کلا چیزی ک الکی مک ...

من یکم رو پستونکش قطره آ+د زدم

قطره رو خورد بعد پستونکو تف کرد بیرون😑

دل درد و ریفلاکس که داره بخاطر اونه یعنی؟  چکار کنم'؟:/ قطره ی پدی لاکت هم دکترش نوشته براش

هیچی تا ۴ونیم ماهگی باید طاقت بیاری دل ردش تموم بشه،رفلاکسشم پیگیری کن وگرنه چند ماه ذره سینتو ممکنه نگیره ها

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
هیچی تا ۴ونیم ماهگی باید طاقت بیاری دل ردش تموم بشه،رفلاکسشم پیگیری کن وگرنه چند ماه ذره سینتو ممکنه ...

تا اونموقع هیچیم نمیمونه دیگه-.-

حتمن عزیزم

مرسی 

2706