2733
2739
عنوان

بیمارستان مناسب

167 بازدید | 24 پست

سلام خانمها.. می خواستم در مورد تجربه های جدیدتون در مورد بیمارستان انتخابی برای سزارین بپرسم.. 

دکتر من فقط بیمارستان مادران عمل می کنه که خیلی تعریف خوبی ازش نشنیدم... ولی به بیمارستانها و دکترهای دیگه هم که خودمون بخوایم معرفی می کنه.. 

تو انتخاب بیمارستان خوب موندم.. خواهر همسرم اخیرا بهمن زایمان کرد ولی خوب با وجود هزینه نزدیک 6 میلیون همچین هم بیمارستان خاصی نبود.. 

تمیزی و کادر بیهوشی و برخورد پرستارها خیلی مهمه.. خواهش می کنم تجربتون را در اختیار من بذارید.. ممنون می شم..

عزیزم پیداکردی بمنم خبربده منم موندم کجابرم هم توانتخاب دکترهم تواتتخاب بیمارستان 

لاله مدنظرم هست تقریبااکثراراضین فقط اینکه میترسم بچه بهردلیلی بخوادچندشب بمونه اونوقت هزینش سربفلکه اراینش مینرسم 

ازاونورچندنفری پیامبران زایمان داشتن ک اونام خیلی راضی بودن

خوبیش اینه ک بیمه تامین احتماعیم قبول میکنه 

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شالله اگر خدا بخواد تو کسری زایمان میکنم 

دکترتون اونجاست یا تحقیق کردین؟ چون من از کسری خاطره بد دارم.. یه دکتری به اسم امینی پدر خواهرشوهرمو در اورد نزدیک بود بمیره .. تشخیص نداده بود که بارداریش خارج رحمه... من هم برای یه سقط پیشش رفته بودم که انقدر حرفهای نارحت کننده ای زد که نزدیک بود مامانم سکته کنه از ترس..

البته نظرات متفاوته ها.. ولی من خاطره بدی دارم:(

عزیزم پیداکردی بمنم خبربده منم موندم کجابرم هم توانتخاب دکترهم تواتتخاب بیمارستان  لاله مدنظرم ...

نمیشع تو یه بیمارستان زایمان کرد بعدبچه رو برد NICU یه بیمارستان معمولی تر؟؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
عزیزم پیداکردی بمنم خبربده منم موندم کجابرم هم توانتخاب دکترهم تواتتخاب بیمارستان  لاله مدنظرم ...

خوب بچه رو میشه منتقل کرد جای دیگه... مهم اینه که زایمان و رسیدگی بعدش خوب باشه.. 

من طبیعی میخوام و محب کوثر انشاالله میرم

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2740

شبی چند میگیرن

من طبیعی میخوام و محب کوثر انشاالله میرم

محب کوثر هم بیمارستان خوبیه من دوستم عمل ارتوپدی کتف اونجا انجام داد و لی زایمانشو نمی دونم.. من به خاطر جراحی که داشتم باید سزارین کنم.. ولی اگر بتونید طبیعی  زایمان کنید خوب خیلی خوبه.. ان شالله به سلامتی و مبارک باشه قدمش پیشاپیش عزیزم..