2733
2739

سلام عزیزم

من رفتم خیلی هم پشیمونم کل صورتم رو با اسید میوه سوزوند الان بعد نزدیک دو ماه جاهاش قهوه ای پررنگ مونده

تو عید همه سرزنشم می کنن خیلی صورتم خراب شده 2 میلیونم دادم 

گفته شش ماه باید بگذره اما فکر نکنم که جاهاش بره

سلام عزیزم من رفتم خیلی هم پشیمونم کل صورتم رو با اسید میوه سوزوند الان بعد نزدیک دو ماه جاهاش قهوه ...

مال منم مونده دو ماهه تقریبا تازه دونه های ریزی هم که داشتم برگشتن من یه تومن دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم مونده دو ماهه تقریبا تازه دونه های ریزی هم که داشتم برگشتن من یه تومن دادم

عزیزم من که خیلی از دست خودم ناراحتم که چرا این کار را کردم شوهرم هم که دیگه هیچی 

من جای زخم ها لکه قهوه ای شده و هنوز هست تو عیدی همه وحشت کردن از صورت من

حالا بعد عید می رم دوباره پیش دکتر ببینم چی مگه

فعلا خودم رو دلداری می دم که شاید بعد سه ماه خوب شد الان نزدیک دوماه شده اما فعلا که تغییری نکرده

امیدوارم که برای شما هرچه زودتر خوب بشه

2728
عزیزم من که خیلی از دست خودم ناراحتم که چرا این کار را کردم شوهرم هم که دیگه هیچی  من جای زخم ...

مرسی گلم ازاطلاع رسونیت دوباره توفکرش بودم برم اما به خاطراینه ممکنه جاش بمونه ترسیدم

مرسی گلم ازاطلاع رسونیت دوباره توفکرش بودم برم اما به خاطراینه ممکنه جاش بمونه ترسیدم

از من به شما نصیحت این کار رو نکن. می دونید من بعدش چقدر انواع کرم خریدم. رفتم ضدلک اوریاژ گرفتم همش ضد افتاب می زنم و ... خیلی اعتماد به نفسم پایین اومده . پوست می سوزه دیگه. شش ماه هم واقعا زمان زیادی نصف یه ساله آدم می خواد بره مهمونی بره عروسی و ...

من تجربه شخصی ام رو گفتم عزیزم