2733
2739

آثار و برکات فراوانی برای سوره توحید مطابق روایات اسلامی ذکر شده است از جمله اینکه خواندن سوره توحید معادل خواندن یک سوم قرآن است و سه بار خواندن این سوره ، معادل ختم قرآن است. توصیفات و خصوصیات پرشماری در مورد این سوره توسط ائمه معصومین (سلام الله علیهم اجمعین) بیان شده است و یکی از توصیفات بسیار زیبا در مورد سوره توحید توسط پیامبر خدا حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) بیان شده است. پیامبر بزرگوار اسلام (ص) در مورد این سوره فرموده اند که سوره توحید را زیاد بخوانید چرا که این سوره ، نور قرآن است. درست است که همه آیات الهی نور هستند اما از کلام رسول گرامی اسلام (ص) چنین استنباط می گردد که سوره توحید نورانیت به خصوصی دارد. یکی از برجسته ترین تاثیرات تلاوت سوره توحید بر جنین ، همین تاثیر نورانی آن است. شاید شما نیز بعضی از بچه هایی را دیده باشید که نورانیت خاصی در سیمای آن ها موج می زند. یکی از راه هایی که می تواند بر نورانیت جنین مؤثر باشد خواندن سوره توحید توسط مادر باردار است.

خواندن این سوره در تمام مراحل دوران بارداری بر نورانیت جنین مؤثر است اما خواندن آن درماه دوم بارداری می تواند تاثیر بیشتری بر  نورانیت چهره جنین داشته باشد. ماه دوم بارداری ماه شکل گیری چهره و اعضای صورت جنین است و به همین علت است که تلاوت این سوره در این ماه می تواند تاثیر بیشتری بر نورانیت و زیبایی چهره جنین داشته باشد.

شاید برای برخی از زنان باردار این سؤال پیش بیاید که چگونه این سوره را بر جنین بخوانند؟ در پاسخ باید گفت که به سه حالت می توان این سوره را بر جنین خواند:

• حالت اول این است که مادران باردار به طور معمول این سوره را بخوانند ؛ یا در نماز یا هنگام انجام کار و چه هر زمانی که امکانش برایشان باشد می توانند این سوره را تلاوت کرده یا زیر لب زمزمه نمایند.

• حالت دوم آن است که سوره توحید را بخوانند و بر شکم خود بدمند.

• حالت سوم که تاثیر فوق العاده ای می تواند داشته باشد آن است که این سوره را خوانده و پس از آن بر مواد غذایی و آب بدمند و به اصطلاح ، سورت توحید را بر آب و مواد غذایی بخوانند و آن را میل نمایند. این کار تاثیر فوق العاده مثبتی بر ساختار مولکولی آب و مواد غذایی داشته و هنگامی که این آب و مواد غذایی توسط مادر حامله خورده شوند تاثیر زیادی بر جنین خواهند داشت. یکی از کسانی که تاثیرات مثبت دعا را بر مولکول های آب بررسی کرده ، یک دانشمند ژاپنی به اسم آقای ماسارو ایموتو (Masaru Emoto) است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله استارتر ۳تا به نیت تشکیل شدن قلب کنجدم بخون😊بی زحمت،وقتی یکی دیگه برات میخونه تاثیر بیشتری داره

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2728
چشم.ان شا ءالله سلامت باشه نی نی تون

مرسی،انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

این دعایی که گفتم رو حاج اقا مجتبی تهرانی توصیه کردن همیشه بگیم برای بچه هامون 

از مرحوم آقا مجتبی تهرانی (رحمة الله علیه) نقل است که فرموده اند: من نسبت به هر پنج بچه ای که دارم در پنج نمازی که در شبانه روز می خواندم دعا می کردم: می گفتم خدایا : فرزندم سالم باشد، صالح باشد، خوش روزی باشد، خوش قدم باشد. با این ۴ دعا، دنیا و آخرت را با هم جمع کرده بودم. ضرر هم نکردم. نه در دخترش نه در پسرش الحمدلله. خودم این کار را کردم. (به نقل از مرحوم آقا مجتبی تهرانی(رحمة الله علیه)

2738