2733
2739
عنوان

کمک بینی دخترم ضربه دید یساعت پیش

1676 بازدید | 11 پست

دخترم یسال و‌نیمشه از بس شیطونی کرد و این ور اون‌ور دوید صورتش خورد ب لبه مبل یکم تو پره های دماغش خون بود گریه کرد بعد دیدم یکم ورم کرده یعنی شکسته؟ دکتر پرستاری چیزی بینتون‌نیس کمک کنه

الهی و ربی من لی غیرک

واقعا ب دکتر دسترسی ندارین؟؟. 😕

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب ببرش دکتر😑😑😑

تاپیک زدی دکترا از تو نی نی سایت جادو ک نمیکنن

ان شالله ک چیزی نیس

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔

عزیزم اگه خدایی نکرده میشکست الان اروم نمیگرفت دماغ شکستگی درد زیاد داره البته بدور از دخترتون 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗

عزیزم اگه ورمش زیاده و با دست زدن ب بینیش گریه میکنه فردا برو عکس بگیر وگرنه ک نه بچه ها خیلی تو این سن زمین میخورن بیشتر مواظبش باش گلم

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2738

داداش من کوچیک بود دماغش شکسته و اون موقع نفهمیدیم الان باید عمل بشه، حتما ببرش دکتر

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖