2733
2739
عنوان

سحر قریشی و مهدی طارمی

7203 بازدید | 122 پست

یه شایعه در موردشون بود که باهم هستن و کلیپ هم ازشون لو رفت تو پاساژ که تار بود ولی همه گفتن خودشونن... تو فضای مجازی خیلی حرف پشت سرشون هست... تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

مهدی طارمی متولد71 

سحرقریشی66

سحرقریشی واقعا خوشگله برا همین پسره میخواد تورش کنه😆با سن کمش

خیر همدیگرو ببینن

بازم دخترا بگن شوهر نیست 

اصلا معوم نشد از شوهر دومش کی طلاق گرفت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جفتشونو باید به یه گاری  بست 

گوش بیرون کذاشتنم حتما از دوس دخترش یاد گرفته

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2738
کجاش خوشگله؟ انگار با ماهیتابه کوبیدن تو صورتش

من به امینم همش میگم قوربون صورت ماهیتابه کوبیدت بشم😊

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ربطش ب ما چیه؟🙄 این همه ادم با اختلاف سنی های عجیب با هم ازدواج میکنن، اینام یکیش

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2706