2733
2734
عنوان

طلاهامو فروختم برای همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 83 پست
خب اون ۲۵ تومن پارسال ارزشش ده برابر ۳۵ تومن طلای الان بوده..اونن خیلی سود نکراه که..تازه همه ش ضرر ...

منظورم اینه که هرکی بود تو این گرونی عمرا پس میداد این پس داد 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

برم یه سرچی بزنم ببینم قضیه از چه قراره ممنونم دوستان واقعا

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم اینه که هرکی بود تو این گرونی عمرا پس میداد این پس داد 

آره ولی باز مرد بوده پس داده...قدیمیا مرامشون بیشتره والا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
مادرم وخواهرم خیلی ناراحت شدن از دستم که چرا فروختم

عزیزم زندگی شماست، خودتون بهتر صلاح میدونید. اصلا نباید بهشون میگفتید. توکل کن بر خدا

وقتی درآمد روزانه نداشته باشی، طلا به چه کارت میاد؟! الان حداقل شوهرت کار داره

2738

منم فروختم ماشین بخریم سندش به نام من باشه.بعد شوهرم بهونه اورد و سختته ببرمت سند بزنیم معطلی داره داداشم گفته من میام بزن به نام من تا خانومت اذیت نشه داداشش ۲۰ ساعت تا شهری که ما زندگی میکردیم فاصله داشت.کلا آقایون زرنگن ولی دلم نمیسوزه خودش خریده بود مال خودش گدای طلا که نیستم

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

عزیزم طلا واسه روزه تنگه دسگه

الان ب دردت نخوره ارامش نیاره واست کی میخواد بیارع

اگه برای کارشع حیلی هم خوبه 

و اگه قدر شناس باشه حتما میخره

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عزیزم استارتر یکم درست میگه .برای تعویض پلاک یه قولنامه میخوان اما استارتر عزیزم حتما نباید به نام خودت باشه .من شوهرم به نام خودش نه اجاره نامه داشت نه قولنامه.قولنامه که خواستن مال پدرشوهرمو برد .منم پارسال به نام خودم هم ماشین خریدم هم فروختم قولنامه خونه بابامو بردم . قولنامه میخوان که مثلا ادرس دقیق پرونده سازی کنن بعضی جاها هم اصلا نمیخوان.

به نظر منم کار اشتباهی نکردی چه فایده شوهرت بی کار باشه تو طلا داشته باشی بعدشم ارزش ۴ کیلو اهن به چیه ؟اونا هم که همش هدیه بوده شوهری که قدر ندونه چه سر تا پاهاتو طلا داشته باشی چه نداشته باشی قدرتو نمیدونه

عزیزم استارتر یکم درست میگه .برای تعویض پلاک یه قولنامه میخوان اما استارتر عزیزم حتما نباید به نام خ ...

ینی الان من اگه بخوام به نامم بشه باید قولنامه بابامو ببرم؟

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا
2706