2737
2734
عنوان

بنظرتون باید درکش کنم؟

332 بازدید | 52 پست

من دوران نامزدی هستم یعنی فقط نشون آوردن ،نامزدم محل کارش یکم دوره و همونجا پیش آبجیش میمونه، هفته ای یبار میتونه منو ببینه ،دوهفتست همو ندیدیم شرایطش اصلا پیش نیومد نتونست بیاد ،بعد این هفته اومد ما مهمون داشتیم نامزدم گفت فردا از ظهر میام پیشت ولی الان روم نمیشه فعلا راحت نیستم جمعتون زنونست ،شب رفت پیش دوستاش ، بعد من ناراحت شدم ک چرا پنج دقیقه هم نیومد منو ببینه ،گفت من گفتم فردا ظهر میام چرا درکم نمیکنی ،الانم سرسنگینیم باهم ،فردا اگه اومد چجوری باهاش رفتار کنم

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑
مثل همیشه دلیلی برای قهر و کینه نیست عزیزم خب روش نشده دیشب که مهمون داشتی بیاد ببینتت

خیلی حرفای بدی دیشب بهش زدم پشیمونم چقدم عذرخواهی کرد من مثل لجبازا هی ادامه دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حرفای بدی دیشب بهش زدم پشیمونم چقدم عذرخواهی کرد من مثل لجبازا هی ادامه دادم

داری اشتباه می کنی نزار این چیزای الکی سردی بیاره بین تون عزیزم کار اشتباهی که انجام نداده 

2728

ولی منم باسم ناراحت میشم کا حداقل نیومد تا دم در تافقط ببینه  چنددقیقه،،اخلاق من وتو اینجوریه دیگه

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
ولی منم باسم ناراحت میشم کا حداقل نیومد تا دم در تافقط ببینه  چنددقیقه،،اخلاق من وتو اینجوریه د ...

منم همینو بهش میگم ، میگم فقط پنج دقیقه تا دم در میومدی تویی ک ادعا میکردی دلتنگمی 

داری اشتباه می کنی نزار این چیزای الکی سردی بیاره بین تون عزیزم کار اشتباهی که انجام نداده 

خب چکار کنم الان بنظرت

2740

اگه رفتار زیادی معقولش بهت فشار میاره پس دست نگه دار و بیشتر فکر کن.

ببین با همین فرمون میخوای وارد زندگی مشترک بشی؟

تجدیدنظر کن.

اونم بنظر سرد میاد.ولی شما گرم و صمیمی و منتظر.

اخلاقاتون فرق داره.بیشتر فکر کن.

یا بزار خوب نامزد بمونین ببین میتونی تحملش کنی که یک عمر اخلاق خونسردشو تحمل کنی؟

تقریبا ۸ماه نامزد بمون تا بشناسی خودتو و انتظاراتتو و اون و اخلاقاشو.

بخاطر دلتنگی و زیادی منتظر بودن اذیت شدی و بچه بازی کردی.یکم صبر کن و هنوز وارد زندگی مشترک نشو

راس میگه دیگ فردا میاد میبینتت چ کاریه بیاد 5 دقیقه ببینتت بعد بره😞

الان چجور از دلش درآرم 

منم همینو بهش میگم ، میگم فقط پنج دقیقه تا دم در میومدی تویی ک ادعا میکردی دلتنگمی 

دقیقا👌یه همچین موردی واسه من پیش اومد یکم متفاوت تر

همسرم چندروز نبود بعد که اومد گفت من برم تاخونه مادرم فلان وسیله روبگیرم وبیام منم خیییلی بهم برخورد،،وقتی اومد سرسنگین وساکت بودم بعد رفتیم بیرون موقع برگشت گفت امشب خیییلی ساکتی منم دلیل ناراحتیمو گفتم گفت بخدا فلان وبیساروخلاصه خرکرد😂

توهم سعی کن ناراحت میشی بجای دعوا سرسنگین بشی خیلی بهتره😉

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

حداقل امروزتونو  کنار هم خراب نکنید 

بعدا سره فرصت و با آرامش  با هم صحبت کنید 

این حالتها تا حدودی طبیعی یه

قلق و اخلاق هم خب دستتون نیومده هنوز...

یه مقدار زمان میبره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اگه رفتار زیادی معقولش بهت فشار میاره پس دست نگه دار و بیشتر فکر کن. ببین با همین فرمون میخوای وارد ...

ببین اون خیلی درکش زیاده همیشه کوتاه میاد، آدم کاری و چشم دل پاکیه ، همیشه منو میبرد بیرون ولی این سری مشکل پیش اومد نتونستیم دوهفته همو ببینیم ، حتی تاحالا شده من بهش بگم شرایطشو ندارم نمیام بیرون اون کاملا درکم میکنه بهم فشار نمیاره ولی دیشب بچه بازی دراوردم پشیمونم چجور جبران کنم 

2706