2737
2734
عنوان

اینو دیگه چه کنم؟

361 بازدید | 35 پست

من این هفته یا هفته بعد باید زایمان طبیعی کنم. دو تا دوست دارم ک در حالت عادی خیلی با هم اوکی هستیم و صمیمی ایم. حالا یکی از این دوستام بهم گیر داده که هر وقت رفتی بیمارستان بهم خبر بده. میخواد بیاد تو اون حالت ببینه منو. هر روزم پیام میده و هی میگه رفتی؟نی نی بدنیا اومد؟ من نمیدونم چ فرقی میکنه ک بعد زایمانم بیاد دیدنم یا  دقیقا موقع زایمان بیاد بیمارستان. من موقع زایمانم به مامانم بزور میخوام اطلاع بدم چ برسه به دوست و..... نمیدونم چ جوابی بهش بدم ک بی‌خیال بشه. این دوستم قرا  بود دو ماه بره سفر اما کنسل کرد و الان  تقریبا بیکاره. اینم بگم ک متاهلی و یه پسر دوساله داره. اما من اصلا دوست ندارم موقع زایمان بیاد پیشم... یکی دو روز پیش زنگ زده ک مطمئن شه خونه ام. باز دیشب پیام داده کجایی؟ نرفتی؟ گفتم نه... میگه اگ بهم خبر ندی خفت میکنم.... چی بهش بگم بنظرتون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بهش خیلی راحت بگو که دلم نمیخواد کسی بامن بیمارستان بیاد حتی شما دوستِ گرامی

بهش لگو که حتی نمیخوای به مامانت اطلاع بدی کی بیمارستان میری

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

الان خودتو مشتاق نشون بده و بگو حتما خبرت میکنم.بعد بهش نگو.اگه هم چیزی گفت بگو یه دفعه ای کیسه ابم ترکید و دردم گرفت و اصلا از درد حواس نداشتم

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
2740
ازین آدمای کنجکاوه ک دوست دارن همه جا باشن

چه بیکار و پر حوصله....همین ک دوستان میگن بگو دیگ حواسم نبود ک برات زنگ بزنم..حااالا تو اون حال و روز ادم مگه حوصله داره برا اینو اون زنگ بزنه..ولش کن..

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
شاید بهت محبت داره

محبتم داشته باشه ممنون اما من چند بار بهش گفتم ما رسم داریم بعد چند روز بریم دیدن زائو. ینی تو هم به وقت بیا نه زودتر. بعدم موقع زایمان تو بیمارستان به چ دردم میخوره جز اینکه با بدحالی باید ببینمشون

مگه نمیگی صمیمی؟پس بدون تظاهر و دروغ بگو نیا دلم نمیخواد

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2706