2733
2739
منم چند سال پیش رفته بودم کلاس اسکیت همون جلسه اول یا دوم سه بار محکم زمین خوردم و همینطور تا چندوقت درد داشتم و نمیتونستم بشینم ولی بعدا خودش خوب شد.

اما اگه بر اثر زایمان اینطوری بشه به جهت عکس حرکت میکنه و با نشستن خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یه هفته هست که این درد به سراغم اومده و خیلی درد بدیه. فردا میرم بیمارستان. منم دقیقا همین سوالو داشتم. اگه اطلاعی بدست آوردم بهت خبر میدم که باید چیکار کرد.
خودم احساس میکردم به خاطر سزارین بی حسی هست ولی کار هم زیاد کردم و بعد از زایمان چیزای سنگین خیلی بلند کردم و از پام خیلی کار کشیدم شاید به خاطر اون باشه
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
کارمند بودم ولی مال اون نیست یک ماهه اینطوری شدم
نمیدونم شاید تحت فشار کم کم اینجوری شده
تو این یکماه فقط 5-6 ساعت مداوم تو یه روز رو صندلی ماشینم بودم
من همش درد دارم اظلا درد ولم نمیکنه از درد بمیرمم باید برم جاش بندازم الان پری هستم نمیشه شنبه میخوام برم

قبلنا ساعتها تو هواپیما نشسته بودم اینطوری نشده بود نمیدونم شایدم ضربه خورده یادم نمیاد
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
آفتاب جون
مال من متاسفانه به داخله نه به بیرون
تازه از محور ستون فقرات کمی هم به راست منحرف شده که فکر کنم در اثر ضربست
2740
سلام من یه دکتر میشناسم که میتونه این مشکل رو با دستگاه هایی که داره خیلی راحت حل کنه من خودم پیشش رفتم بخاطر دیسک کمر و گردن به نظر من فوق العاده است اگر خواستید برید پیشش .....
من مامان شدم....
ممول جان همون متخصص طب فیزیکی خوبه! در ضمن از درد نگران نباش بی حس میکنه و بعد جا میندازه... فقط تا یک مدت اصلا نباید بشینی و بعد هم روی تیوب و اگر هم تاخیر بندازی دیر بری ممکنه کالسیفیته بشه و نیاز به آمپول هم داشته باشه....

در ضمن دکتر خانم برو...
نسیم جون دم رفتنی اسیر شدم :(((( از همه کارم موندم

نینازی جونم مرسی خانومی من باید با روش مانیپولاسیون جا بندازمش فعلا اگه نشد بعد برم پیش اونی که تو گفتی

سحر جان آره متخصص طب فیزیکی رفتم وقت گرفتم خانومم هست بذبختیم اینه که پریم تموم نمیشه زودتر برم شرشو بکنم

روند بهبودیش چه جوریه ؟ یهنی ممکنه دوباره جابجا شه . جراتم کم شده مسترسم بشینم دوباره اینجوری شه :(((
سلام میشه بگید چجوری جا میندازن آخه من توی یه سایتی که اسمش یادم نیست خوندم که برای جاانداختنش

باید رفت پیش دکتر ارتوپد و از طریق مقعد اینکارو میکنن. درسته؟
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706