2733
2734
عنوان

ناباروری

131 بازدید | 22 پست

کسی بوده همسر یا اطرافیانشون واریکسول داشته باشه و بچه دار شده باشن ؟؟ 😐

اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.

😐 کسی نبود ... ان شا... هیشکی کرفتارش نشه😢

اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره...برادرم بود ک الانم خانومش حاملس...بعد از ۴ماه از عملش ک گذشت خانومش باردار شد

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2731

اره خیلیا میگن بهترین راه این که عمل،نکنید ممکنه کلا باروریش از دست بده

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
عزیزم شوهرتو ببر دکتر طب سنتی یسری دارو میوه زالو درمانی هم براش مینویسه زود جواب میگیری ...ولی عمل ...

جایی سراغ داری عزیزم

البته تو فامیلمون ندارین تو مطب داشتن میگفتن

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2738
اره...برادرم بود ک الانم خانومش حاملس...بعد از ۴ماه از عملش ک گذشت خانومش باردار شد

تو نت از عمل ترسوندن اخه

شوهر من واریکوسل داشت عمل کرد حدودا 4 ماه بعدش حامله شدم الان هم دو تا فسقلی دارم خدارو شکر

خدا واست نگهشون داره عزیزم ، ما دیروز فهمیدیم روانپریش شدیم اصلا

اره خیلیا میگن بهترین راه این که عمل،نکنید ممکنه کلا باروریش از دست بده

واسه همین ترسیدیم نمیدونم چیکار کنم شوهرم ریخته بهم 😐

2706