2737
2739
عنوان

جواب این نامه عاشقانه را چه جوری بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 39 پست
نوشتی مرحوم مریم منظورت کاربر می می ناز هست؟ خدا رحمتش کنه

بله عزیزم

این تاپیک ماله ایشونه

دلم گرفته بود گفتم تاپیکش  احیابشه

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه طور متوجه شدین به رحمت خدا رفته عزیزم؟

از کاربرهای قدیمی بودن

مبتلا به سرطان سینه بودن

متاسفانه فوت شدن

روحشون شاد

ولی تاپیک های قشنگشون هنوز هست 

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

وای چقد قشنگ بود 

احساس میکنم واقعا نامه واس من بود 

با مشکلاتی ک جدیدا واسم پیش اومده بود خیلی ناراحتو ناامید بودم

اما باز محکم شدم و به خودش توکل کردم 

مرسی ک این متنو گذاشتی 

بهترینا رو برات ارزو میکنم 😘😘

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2740
وای چقد قشنگ بود  احساس میکنم واقعا نامه واس من بود   با مشکلاتی ک جدیدا واسم پیش ا ...

خواهش میکنم عزیزم

این متن به همه ما آرامش و حس استواری میده

حس اینکه ما بی صاحب نیستیم

خدایا شکرت که هستی

خیلی خیلی قشنگ و ارامش دهنده بود.مرسی عزیزم که گذاشتیش😙

قربونت گلم

از کجا فهمیدین فوت شده خلی ناراحت شدم  وحشون شاد متن عالی بود

یک تاپیکی داشتن که هر روز دوستاشون میومدن و حالش رو میپرسیدن

بعد از چندین صفحه که تاپیک جلو میرفت ولی جوابی نمیومد

یکی از دوستان نزدیکشون اومدن توی تاپیک و خبره فوتشون رو دادن

از اون روز توی همون تاپیک دوستانش واسش فاتحه میفرستن

واقعا کاربرای نی نی سایتی قدیمی عالی بودن

2706