2733
2734
عنوان

جواب این نامه عاشقانه را چه جوری بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 39 پست
بچه ها ممنون از لطف همگی دلم گرفته بود  امشب نیمه شب جمعه است  خدایا اگه ماه رمضون مارو ...

علت فوت این کاربر رو میدونید؟؟؟از کجا فهمیدید فوت شدن

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
علت فوت این کاربر رو میدونید؟؟؟از کجا فهمیدید فوت شدن

سرطان سینه داشتن

توی پست قبلم توضیح دادم گلم بخون

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بیامرزتشون یبار تاپیکشونو خوندم دلم گرفت 

لطفا اسم کاربر رو توی پست قبلیت حذف کن عزیزم 

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2731
عزیزم نمیشه دیگه حذف کنم مشکلی هست؟

الان دوباره بزن

نشد تایم داره حذف پست.تایمشم کوتاهه چند مین

باشه گلم 

مشکلی نیست

2740
واااای خدای من این مریم کی بود که بعد از چند سال هنوزم اینجا براش طلب مغفرت میشه.من شبای زیادی با گر ...

حتما خدا خیلی دوسش داره گلم