2737
2739
عنوان

رشته طراحي دوخت و گرافيك

14678 بازدید | 39 پست

سلام دوستان لطفا اگه كسي تجربه اي درمورد اين رشته ها داره راهنمايي كنه از لحاظ هزينه دانشگاه،درآمد،سختي....خيلي به راهنمايياتون نياز دارم ممنون

لطفا كامل درمورد همه چي توضيح بدين

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

سلام عزیزم ، من رشته ام طراحی و دوخت هست،اگه واقعا علاقه داری به خیاطی ومیخوای ادامه بدی برو رشته طراحی و دوخت،هزینه هاش زیاده،سوالی داشتی در خدمتم

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@

دوست خواهرم طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی میرفت بعد دو ترم انصراف داد الان داره کلاسای خیاطی و طراحی لباس میره میگه فقط تو آموزشگاه چیزی یادگرفته دانشگاه هیچی براش نداشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ، من رشته ام طراحی و دوخت هست،اگه واقعا علاقه داری به خیاطی ومیخوای ادامه بدی برو رشته طر ...

عزيزم هزينه هاش چه جوريه من برا خواهرم ميخوام ...رشته معماري بوده دبيرستان و چون هزينه هاش زياد برد گفتيم بره يه رشته ديگه برا دانشگاه...حالا خودش طراحي لباس و خياطي علاقه داره ...اما اگه هزينه هاش با معماري يكيه بفرستيمش معماري...اخه مامانم ميگه چه كاريه لااقل بره اموزشگاه خياطي دانشگاه بره يه چيزي ديگه. و درمورد گرافيك هم همينطور

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2728

من گرافیک خوندم .هزینش خیلیییی زیاده. رنگ .ابزار زیاد مقوا و کاغذ .هزینه سرسام آور پرینت و چاپ .لب تاپ ک باید حتما داشته باشی .

من کار نمیکنم ولی بازار کارش برای دوستام که الان سر کار هستن خوب بوده .

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
من گرافیک خوندم .هزینش خیلیییی زیاده. رنگ .ابزار زیاد مقوا و کاغذ .هزینه سرسام آور پرینت و چاپ .لب ت ...

من خودمم الان طراحي ميكنم و نقاشي ...ميدونم چه هزينه هايي داره ...اما واقعا مونديم چي بره گرافيك يا معماري يا طراحي دوخت😑😑

معماری که برای دختر جواب نمیده دوستای من که خوندن اکثرا پشیمونن مگه اینکه پول داشته باشی خودت شرکت دکوراسیون یا طراحی داخلی بزنی .

طراحی دوخت آموزشگاه بهتر از دانشگاه هست و الان مزون ها خوب پول درمیارن

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
من گرافیک خوندم .هزینش خیلیییی زیاده. رنگ .ابزار زیاد مقوا و کاغذ .هزینه سرسام آور پرینت و چاپ .لب ت ...

و اينكه كارش خيلي مهمه و محصوصا هزينه هاااا....چون واقعا بابام نميتونه و خواهرمم اصلا منطقي نيست كلا مراعات وسيله و...نميكنه خيلي ولخرج و دلسوز نيست

2738

عرزه هيچ رشته ديگه هم نداره...ورودي چندي و كل هزينه هاي دانشگاهت چقدر شد؟

و اينكه كارش خيلي مهمه و محصوصا هزينه هاااا....چون واقعا بابام نميتونه و خواهرمم اصلا منطقي نيست كلا ...

قبل اینکه انتخاب کنه یه ارزیابی کنه بازار کار هر کدومو 

ببینه تو کدوم درخواست بیشتره 

حقوق چقدره 

کدوم الان بیشتر نیرو میخوان .

تو نیازمندی ها آمار بگیرید الان جامعه کدومو بیشتر میطلبه

سلام عزیزم ، من رشته ام طراحی و دوخت هست،اگه واقعا علاقه داری به خیاطی ومیخوای ادامه بدی برو رشته طر ...

شما الان كار ميكني؟؟؟؟و اينكه ارزش داره كه دانشگاه براش خرج كني يا نه؟؟؟

عرزه هيچ رشته ديگه هم نداره...ورودي چندي و كل هزينه هاي دانشگاهت چقدر شد؟

من 90 بودم .تازه دولتی بودم و شهریه نمیدادم .

ولی آخر ترم حدود 1 تومن فقط پول چیزایی ک گفتم میشد 

قبل اینکه انتخاب کنه یه ارزیابی کنه بازار کار هر کدومو  ببینه تو کدوم درخواست بیشتره  حق ...

به نظرم گرافيك بازار كار بهتري داشته باشه ولي طراحي دوخت ميشه اموزشگاه رفت

من 90 بودم .تازه دولتی بودم و شهریه نمیدادم . ولی آخر ترم حدود 1 تومن فقط پول چیزایی ک گفتم میشد&nb ...

باز يه تومن خوبه اما اون آزاد ميخواد بره😔😔

عزيزم هزينه هاش چه جوريه من برا خواهرم ميخوام ...رشته معماري بوده دبيرستان و چون هزينه هاش زياد برد ...

عزیزم هزینه هاش خیلی زیاده،البته من سال 85دانشگاه رفتم ولی به اون زمان هرترم 300تا400تومان هزینم میشد

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
2706