2733
2739

سلام دنبال یه مهد درست حسابی میگردم اما نزدیک باشه حتما میخوام خودم حضور داشته باشم سمت صادقیه کاشانی ابوذر کسی سراغ داره؟؟؟

به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ادرساشونم برام میفرستی

خانه کودک بهار : همت غرب ، شهران ، فلکه اول خیابان طوقانی انتهای طوقانی خیابان گلها انتهای گلها مهد کودک بهار 

رفتید اگر پرسیدند کی معرفی کرده بگید خانم رحیمی چون من اونجا کار کردم

نارنجی یک مقدار گرون میگیره بهار رو برید احتمالا خوشتون میاد رسیدگی فوق العاده خوبی دارن و برخودشون واقعا عالی هست

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
شما رفتی؟هزینش چقدره

خانمی من اونجا کار کردم ، هزینه اش رو نمیدونم باید بپرسید اما میگم از همه مهد هایی که من کار کردم بهتر بود ، مدیر اش هم مدیر خانه کودک کوروش هست

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
خانمی من اونجا کار کردم ، هزینه اش رو نمیدونم باید بپرسید اما میگم از همه مهد هایی که من کار کردم به ...

مرسی عزیزم شهران برام دور میشه من ابوذرم صادقیه

به بهشت نمیروم اگر مادرم آنجا نباشد
2738
عزیزم ادرساشونم برام میفرستی

مایان جون خوبی اگ سوالمودیدی لطفاراهنمایی کن یجاخونوم نوشتی پسرت فاویسمه .منم دخترم فاویسم شماموفه تب بهش استامتیفون میری؟؟

دیری قبل واکسن میگن بهش بدین تب بربعدشم ۴ساعت یباربعضی میگن اوناک فاویسمن اصلانبایداستابخورن بایدوایسن تب کنه بعدامیخوام بدونم شماچیکارکردی یکم راهنمایی میکنی 

خیلی استرس دارم یامیگن خودتب هم باعث لبزخون میشه ولس همین خیلی بایدمداظب بودمریض نشن 

وخدایی که بشدت کافیست