2737
2734
عنوان

علایم طلسم زن و شوهر چیه؟

62273 بازدید | 44 پست

خیلی من و شوهرم همو دوست داشتیم ولی الان حدود 2ساله خییییلی بینمون شکر آبه . شوهرم تقریبا هییییچ جا حق رو به من نمیده . میگه باید از من اجازه بگیری منو تو بارداریم کتک زد . الانم دلش خیلی نسبت به من سیاه شده قبلا عاااشق هم بودیم 😢😢😢

لطفا برای شفای من دعا کنید 🙏🙏🙏🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اعتقاددارم

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

به نظرتون طلسم شدیم؟ واقعا سر هیییچ و پوووچ اذیتم میکنه . قبلا میگفت اگه مامانم اینا چیزی بهت گفتن من باهاشون صحبت میکنم که چرا اینجوری گفتین به سارا . الان بعضی وقتا مامانش اذیتم میکنه بهش میگم میگه چیزی نباید . جرئت ندارم خیلی از جاها از خودم دفاع کنم . جدیدا خییییلی به هم شک داریم من به اون اونم به من 😐😐😐

2738
به نظرتون طلسم شدیم؟ واقعا سر هیییچ و پوووچ اذیتم میکنه . قبلا میگفت اگه مامانم اینا چیزی بهت گفتن م ...

از اونجایی که پیامبر گفته جادو هست پس هست قران بخون سوره بقره 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

بودنش که هست اما با عقل و منطق و انرژی مثبت و اعتقاد به خدا و خوندن قران و دعا تا حدود 90 درصد میتونی باهاش مقابله کنی حتی اگه بدترین طلسم ها باشه

دخترم تمام زندگی من

آخه الکی منو کتک میزنه در حال که قبلا باورش نمیشد یه روزی همچین کاری بکنه . خیلی عجیب شده برام این اختلافا . من بیماری صرع دارم اون اوایل زندگیمون میگفت بیماری تو چیز مهمی نیست ولی چند روز پیش بهم گفت من محبت کردم با تو ازدواج کردم . در حالی که من خیلی زیبا ام و خیلی ویژگی های خوبی که میگه تو خیلیا نیست

حتی میگن صرع هم در اثر طلسم میتونه باشه . من یکبار جن بالا سرم دیدم داشت نگام میکرد مردم و زنده شدم . ولی بعدا گفتم شاید فشارم افتاده بوده که دیدم یه همچین چیزیو

استاتر منم با همسرم دوست بودیم هنوز عاشقانه همو دوست داریم

ولی یه اخلاق که الان بروز داده اینه که هرحرفی میزنم قبول نداره فکرمیکنه الکی میگم براش بی اهمیته باید انقد قسم و آیه بیارم یا قهرکنم تا یکم قبول کنه درصورتی که تاحالا دروغی بهش نگفتم که پیشش رو بشه مثلا بگم پاهام درد میکنه یا بگم دیروز فلان کارو کردم یه جوری نگاه میکنه خیلی این اخلاقش برام آزاردهندس حس میکنم طلسم کردن نمیدونم

ماریا شوهر منم بعضی وقتا حرفای منو میدونه درسته ولی از روی لج انجام نمیده و سعی میکنه خودش یه روشی پیدا کنه . اصلا خیییلی وقتا یه حتی همیشه تقریبا حق با منه تو دعواها ولی دلیلای الکی میاره که تو قبلنا فلان کارو کردی و بحثو میپیچونه 

2706