2752
2734
عنوان

دارم از دندون درد میمیرم کمک😢😢😢

388 بازدید | 35 پست

فردا نوبت عصب کشی دارم

از سر شب تا حالا چنان دردی دارم که دارم میمیرم

یعنی از درد زایمان بدتره😢

چیکار کنم

مسکن خوردم و ژل بی حسی لیدوکایین زدم ولی هیچ تاثیری نداره دو دقیقه خوب بی حس شد باز درد داره

چطوری تحمل کنم تا فردا😢😢😢

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آب ولرم و نمک هم خوبه

سیر و نمک 

دنتول

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
مسکن چی میخوری؟

از این مسکن ترکیبی ها

نوافن

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

عزیزم اگه زنجبیل داری کمی با آبگرم مخلوط کن با پنبه یک مقدار بزار رو دندونت..مثل آب رو آتیشه..و اینکه سرتو بالا هم نگه داری یک چند دقیقه از دردش کم میشه..سیر هم خوبه بزاری روش

با خدا باش پادشاهی کن...........

عسل بادارجین قاطی کن بزار

سیروله کن بزار رو دندون و لثت

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
عزیزم من دانشجو دندون پزشکی ام تنها راهش ژلوفنه

وای الان خونه ندارم