2733
2734
عنوان

نمیزاره برم باشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2486 بازدید | 135 پست
١٠٠٪؜...  شوهر منم فقط صرفا به خاطر اينكه هرروز هروز به بهانه ي اون بخوام برم بيرون نميذاشت ! ...

اره نمیدونم اینک همیشه میگ تو زود تحت تاثیر بقیه قرار میگیری اونجام همه جور آدمی هس یا مثلا ب دوستام گیر میده درحالی ک دوستای خودش از نظر اخلاقی دوستی با دخترا داغونن تازه خودشم مربی باشگاه همش باشگاه اصلا یه توجیهایی میاره میمونم چی جواب لدم

اصلا حرفش منطقی نیس 

اصلاااااااااااااا منطقي نيست!!!!

نشانه هاي بد دليشه كه كم كم داره خودشو نشون ميده. بعد يه مدت ميخواد بگه با مامانت حق نداري تا سر كوچه بري چه برسه باشگاه. 

تجربه كردم كه ميگم...

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا 😤😤😤من با يه بچه هنوز شوهرم اينجوريه  بعضي وقتها رو مخ كاراش اما بعضي وقتا بعضي مردا رو م ...

ما چند روزه سره اینستا دعوا داریم میگم اگ تو داری منم میخام داشته باشم میگ نه امشب لج کردم نصب کردم گف بقران دیگ بات کاری ندارم .ینی میخاد سرش جایی گرم شه ؟

2738
اره نمیدونم اینک همیشه میگ تو زود تحت تاثیر بقیه قرار میگیری اونجام همه جور آدمی هس یا مثلا ب دوستام ...

پس واقعا بيشتر فكر كن درموردش... اينجور آدما رفته رفته اوضاشون بدتر ميشه و خودشونو به مرور نشون ميدن.

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

منم چندساله ازدواج کردم برای همه کارهام اجازه میگیرم بیرون رفتنم بیشترجاها هم یاخودش میرم ومیام  اصلا هم بددل نیست فقط خیالت راحت تره  کسی به زنش چپ نگاه کنه

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا
وا 😤😤😤من با يه بچه هنوز شوهرم اينجوريه  بعضي وقتها رو مخ كاراش اما بعضي وقتا بعضي مردا رو م ...

یعنی چون همسر ما با ازادی های اجتماعیمون کاری نداره و باشگاه و کلاس و استخر و..میریم سرشون جایی گرمه و ما براشون بی ارزشیم!!!

اتفاقا مردی ک حداقل ازادی های زنش رو ازش میگیره و میخواد حبسش کنه تو حصار خونه برا زنش ارزش قایل نیست

2706