2733
2739
عنوان

ناف نوزاد17 روزه کمککک

99 بازدید | 7 پست

ناف پسرم 17 روزشه تاحالا نیفتاده نمیدونم چکارکنم البته قسمت بالاش کنده آویزون شده فقط به پایین وصله و اون جاییش که کنده شده یه ذره رنگش سبز نمیدونم بخدا چکارکنم از غصه شیرم کم شده کسی تجربه داره کمک کنه 

لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

عزیزم دکتر چرا نمیبری

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم غصه نخورزودتربایدبفکرمیافتادی.کپسول اموکسی سیلین وبازکن هریکساعتی یه مقدارروش بریزیکروزه‌خشک‌میشه‌دخترم تایک هفته نیفتادبراش ریختم شبش افتاالکل سفیدهم‌میتونی باپنبه بمالی

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2738