2737
2739
عنوان

جاری بدجنس

1899 بازدید | 66 پست

سلام دوستان من و جاریم هم سنیم اون چند سال زودتر از من ازدواج کرده و دو تا پسر داره سومیشم تو راهه من سه ساله ازدواج کردم و خیلی دارم اذیت میشم برا بارداری آخه تخمدونام تنبله.حالا هروقت منو میبینه و تو یه جمعیم همش میگه باردارم از بس تخمکام فعاله و همش یجور حرف میزنه دل من میسوزه الان روبروش نشستم و اونم هی خودشو برا خواهرشوهرم لوس میکنه منم از بغض دارم خفه میشم نه اینکه حسودی کنم فقط یه حال بدیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیال خدا انشا... یه نی نی خوشگل بهت میده .جاری جماعت زبونش نیش زنبوره

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
بگو زاییدنو که حیوونم بلده انسانیت مهمه که تو فاقدشی

😂😂دمت گرم .جواب عالی بود

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

وا محلش نده

دنبال درمان هستی؟؟؟

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2738

هرکس یه قسمتی داره دیگه گلم 

خدا بزرگه بیخیال محلش نده 

حالا مگه بچه دار شدن تنها هنره زنه😐

💞💫خدایاتو کافی هستی برایم،مشکلاتم را به تو می سپارم و دلم قرص می شود.بودنت را از من نگیر مهربان من!💫💞

دعا میکنم خدا دامنتو سبز کنه عزیزم💚💚💚

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘

به همون تخمدونای ضعیفت 

قهر خدا بگیره بد بلایی سرش میاره خدا کنه اون بچه ها تو اتیش ک مادر ب پا میکنه نسوزه 

دور از جون بچهاش یکی اینجوری بود پز بچهاشو ب یه خانم داد بچهاش دوتا باهم تو تصادف مردن همرمان تو مراسم اونا اون خانم نازا فهمید بارداره 

2706