2737
2734

کسی هست که از نصرت آبادِ زاهدان اطلاعاتی داشته باشه؟یااینکه اونجایی باشه؟ برای ماموریت شوهرم باید بریم اونجا خیلی استرس دارم اصن نمیدونم چجور جایی برای زندگی؟امکاناتش چجوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانم ایکس هیچ امکاناتی نداره یعنی؟

آب و گاز دارن؟مسیراش تاکسی داره برای رفت و آمد؟کلاسای تفریحی مثلا رقص و موسیقی اینا چی؟ که بخوام وقتمو پر کنم..

مهدکودک برای بچه ها؟؟

يك بخشه نزديك زاهدان صدكيلومتر باخودزاهدان فاصله داره جاى تعريفى نيست فك نميكنم امكاناتى هم داشته با ...

عزیزم یکم اطلاعات بیشتری بهم میگی؟ تصویر درستی ندارم از اونجا

عزیزم یکم اطلاعات بیشتری بهم میگی؟ تصویر درستی ندارم از اونجا

منم گذرا ردشدم يك منطقه بين زاهدان وبم باهواى خشك زمستوناى سرد فكرميكنم تازه شهرستان شده ولى كلا اون منطقه محرومه حالااينجا كه تازه شهرستان شده صددرصد بدتره 

فقراتشى است كه خوبيها راميسوزاندثروت پرده اى كه بديهاراميپوشاند
خانم ایکس هیچ امکاناتی نداره یعنی؟ آب و گاز دارن؟مسیراش تاکسی داره برای رفت و آمد؟کلاسای تفریحی مثل ...

واى چه توقعاتى اين چيزايي كه شماميخواى شايدفقط توى مركز اين استان باشه اونجاخيلى كوچيكه ومحروم فك نميكنم اصلا جايي داشته باشه كه بخواى باتاكسى جابجابشى 

فقراتشى است كه خوبيها راميسوزاندثروت پرده اى كه بديهاراميپوشاند
2738