2737
2739

دم عروسیمه بخاطر پیاده روی زیاد وزنم ب شدت کاهش ‌پیدا کرده و لاغر شدم

جینسینگ قرمز گرفتم از عطاری و طبق دستور مصرفش میخوام استفاده کنم

کسی استفاده کرده؟ نتیجه گرفتین؟

برگشت نداره ؟ عوارضش چیه ؟

ممنون میشم بگید 

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی هست    

پودر چاق کننده فوری

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
2728

اینو نمیدونم ولی فاراماتون خوبه برای چاقی من هیچی رو اثر نداشت ولی اون اثر کرد چند تا داروخونه محلمون رفتم گفتن اصلش دیگه وارد نمیشه ولی من شنیدم داروخونه قلهک داره 

فقط اگه خریدی بگو اصل سوییسی بده قیمتشم با وضعیت جدید دلار فکر کنم به دونه ای دو تومن رسیده باشه

و خدا برایم کافیست ...  
اینو نمیدونم ولی فاراماتون خوبه برای چاقی من هیچی رو اثر نداشت ولی اون اثر کرد چند تا داروخونه محلمو ...

واقعاا؟روصورتتونم اثرگذاشت اخه من شنیدم فارماتون یا اثرنداره یابایدیه سال بخوری تاببینی اثرشو

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
2738
چار هفته و یه روز به زایمان مونده بعد نزدیک عروسیته؟    

خب نوشته توامضاش تیکرعروسیمه.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
واقعاا؟روصورتتونم اثرگذاشت اخه من شنیدم فارماتون یا اثرنداره یابایدیه سال بخوری تاببینی اثرشو

اره اطرافیانم میگفتن صورتت بر شده 

نه خیلی خوب بود برای من 

یه سال  چرا من دو ماه خوردم باشگاهم میرفتم اشتهامم معمولی بود تو دو ماه حدود 4 کیلو اضافه کردم ولی کاملا مشهود بود بستگی به یدن داره ولی من از هر کسی شنیدم راضی بوده

و خدا برایم کافیست ...  
2706