2733
2739
عنوان

کسی هست مچ دستش مثل من ظریف و کوچیک باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 25086 بازدید | 160 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناخنام کشیده و قشنگه ولی بدی مچ لاغر اینه ک ساعت و اینا خیلی نمیاد ب دست

خب بسه دیگه ..ناخن هات کشیده و بلند باشه...باید رو خودت کار کنی چطوری دستتو خوشگل کنی..منم با مچم مشکل داشتم الان اصلا تازه کلی هم حال می کنم .

2728

منم مچم دستم خيلي باربكه چند وقت پيش دنبال دليلش ميگشتم نوشته بود كه بيشتر افرادي كه مچ دست باريك دارن شكم دارن واسه منكه صدق ميكنه حالا نميدونم واقعا درسته يا نه .من يه كم مچم از دختر هشت سالم بزرگتره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
دستبندهای سوسول دستم می کنم ...خودم درست می کنم با سنگهای مختلف و گاهی خاص ..خیلی هم خوب میشه

اففرین تونستی عکساشو بزار ایده بگیریم

خدایاشکرت خواهرم نی نی دارشد😍😍
2738
این کجاش کوچیکه ماله منو ندیدی اگه ببینی چی میگی😐

😐😐😐شوخی بود دوستم دستم خیلی بزرگه😂

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
عزیزم انگشت شصت دست راستت  و با انگشت وسط دست راستت بگیر دور مچ دست چپت

من گرفتم کلی از انگاشتم اضافه اومد 😆😆😆

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

منم اندامم خوبه ولی مچ دستم اسکلته😔

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
مارک لاکت چیه؟؟؟

هدا بیوتی

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
2706