2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من مارک دپی موبرش عالیه.اول ک با اب جوش...ی کم خمیری درستش کنید.بعد دستکش ی بار مصرف دستتون کنید عین کرم بمالید رو پوستتون بعد از حدود پنج دقیقه ک خشک شد ی کم دستتونو خیس کنید بکشید رو کل جایی ک پودر زدید دقیقا عین کرم میشه و عالیه و بعد ده دقیقه بشورید.

طبق تجربه من ک دیگه اپیلاسیون رو گذاشتم کنار و به تیغ و ژیلتم حساسیت دارم بنظرم پودر مخصوص پوست حساس دپی عاااالیه.عجیبه اصلا بو نداره و سریع میشه و پوست خشک نمیشه

نه عالیه

ببخشید شما از داروخونه میگیرید یا از عطاریا؟؟ آخه میگن اینی که عطاریا میدن بهتره و بهش میگن نوره و کیلویی هستش.. درسته؟ 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین (ع)❤️مرا به جایی ببر که هر شب، شب آرزوهاست
2731
عزیزم شوهرت خودش یه مدل خوش هیکل بی عیب و نقصه؟ کارش خیلی بده مشکلت رو به روت می یاره نذار این کار ...

میگه برو لیزر اما تو اقدامم میترسم 

خدایا معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت
بنظر من مارک دپی موبرش عالیه.اول ک با اب جوش...ی کم خمیری درستش کنید.بعد دستکش ی بار مصرف دستتون کنی ...

از این پودرا که تو یه کارتون کوچیکن؟

خدایا معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت
2738

دپی من زدم الانم ب زیر  بغل میزنم خوبه ولی زود درمیاد.ی ذرم سختمه تو حمام الاف گل مالی ب خودم شم خخخخ

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
بگم چی بهم بده؟

دو تومن فکر کنم دپی تو دادوخانه و مغازها ارایشی بهداشتی شامپو پوشک  اینا میروشنم دارن معمولا

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
پودر رازیانه رو توی روغن زیتون بخوابونین ده روز بمونه. ده روز بعد صافش کنین بعد از اپیلاسیون تا سه ر ...

کلا رازیانه واسه خانوما عااالیه هورمونا رو تنظیم میکنه و باعث کاهش موهای زائد میشه.دم کرده رازیانه هم خوبه 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین (ع)❤️مرا به جایی ببر که هر شب، شب آرزوهاست
2706