2737
2739

سلام من تکمیلی سامان دارم ولی تا حالا ازش استفاده نکردم چطوریه؟باید معرفی نانه برم بگیرم یا میتونم هرجا میخوام برم ویزیت شم بعدا برگه ها و قبضاشو ببرم اداره بیمه؟

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پاسارگاد دارم  هرجا که برم فاکتور میگیرم میبرم با مدارکم میدم به شرکت بعدا پرداخت میکنن

همون روز که پرداخت کردی میبری بیمه ات یا میذاری جمع بشه بعد؟من الان یه ماهه هرجا ویزیت میرم فیش صندوق رو مهر خورده میگیرم ولی نگه داشتم و بیمه نبردم.کی باید ببرم؟

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾
2731